Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Prasy hydrauliczne w procesach produkcyjnych

23-01-2015

Urządzenia i przedmioty wykonywane z udziałem metalowych elementów można znaleźć w każdym domu czy firmie. Elementy mebli, komputerów, akcesoriów kuchennych, oświetlenia i dziesiątek innych przedmiotów codziennego użytku w procesie wytwarzania przechodzi przez okres wytwarzania odpowiednio ukształtowanych elementów z metalu. Mogą one być jedynie profilowane lub też wyposażane w odpowiednie otworzy, jak przykładowa kratka wentylacyjna komputera, czy wycięcie na programator w pralce automatycznej. Za powstawanie takich modułów składowych odpowiadają prasy hydrauliczne.

Zobacz więcej

Jak działają spalarnie śmieci?

21-01-2015

W spalarni śmieci najważniejsza jest instalacja do termicznej utylizacji odpadów oraz układ do oczyszczania i odprowadzania spalin. Nowoczesne zakłady zajmujące się usuwaniem odpadów są tak skuteczne w neutralizacji toksyn, że mogą znajdować się nawet w centrum miasta bez zagrożenia dla ludzi czy środowiska naturalnego.

Zobacz więcej

Budowa domu: jak dobrać kratkę wentylacyjną?

17-01-2015

Kratki wentylacyjne traktowane są zazwyczaj po macoszemu. Nie wiadomo po co są, w dodatku wpuszczają zimne powietrze, zdarza się więc, że po prostu zakrywa się je meblami. Tymczasem to od kratki wentylacyjnej zależy jakość powietrza w pomieszczeniach, a więc komfort naszego codziennego życia.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo