Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Pompa ciepła - rozwiązanie dla szukających oszczędności

10-04-2015

Niższe opłaty za rachunki oraz oszczędność na kosztach eksploatacji, to główne czynniki składające się na coraz większą popularność pomp ciepła. To urządzenie jest poważną inwestycją, jednak już po kilku lat użytkowania zwraca się nam z nawiązką. Ile kosztuje pompa ciepła i jak wiele możemy na niej zaoszczędzić?

Zobacz więcej

Jak dobrać odpowiednie płytki do łazienki?

17-03-2015

Dobranie odpowiednich płytek do łazienki wymaga chwili koncentracji. Jest to na tyle specyficzna rzecz, bo jak dobrze sobie zdajemy sprawę płytki to pierwsza rzecz, na którą się decydujemy. Dlatego w tej sytuacji nie wolno kierować się emocjami, trzeba być dokładnym i skrupulatnym, zachowując całkowicie trzeźwy i analityczny umysł. Musimy zastanowić się najpierw nad kilkoma ważnymi kwestiami, za nim zaczniemy dobierać płytki.

Zobacz więcej

Wentylacja grawitacyjna a mechaniczna - wady i zalety.

26-02-2015

Jedną z ważniejszych kwestii podczas budowy domu jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji przyszłych pomieszczeń. Rozwiązanie może być proste, o ile wybór między sposobem grawitacyjnym a mechanicznym, jest poprzedzony dokładną analizą wszystkich „za” i „przeciw”. Poniższy tekst, pomoże ci rozeznać się w temacie.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo