Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Różne rodzaje bram do domów i większych budowli

04-12-2014

Aby wybrać dobrą bramę garażową, trzeba zastanowić się, jak ma być ona używana, jakie powinna mieć wymiary i jaki sposób otwierania nam najbardziej odpowiada. Wybór niebanalnej bramy to trudne zadanie. Dzięki bramie garażowej dom zyskuje na funkcjonalności. Oferty producentów są bogate, gdyż możemy wybrać bramy oferujące różne opcje dodatkowe i różniące się wyglądem.

Zobacz więcej

Podsumowanie Targów SyMas i Maintenance 2014

27-11-2014

29 i 30 października 2014 specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci utrzymania ruchu spotkali się w nowym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – miejscu sprzyjającym robieniu dobrych interesów. Udział w imprezie był okazją do poznania najnowszych technologii, wymiany informacji oraz nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych.

Zobacz więcej

Tanie i bezpieczne ogrzewanie na zimę

26-11-2014

Wraz z z końcem lata przeważnie dla wielu z nas pojawia się męczący problem z podwyższonymi rachunkami za ocieplanie. Jest jednak kilka sposobów, aby koszty ogrzewania były znacznie mniejsze i nie obciążały aż tak naszych kieszeni.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo