Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Przegląd materiałów izolacyjnych

21-11-2014

Na rynku budowlanym znajdują się różne materiały i każdy z nich jest na swój sposób dobry. Ważne jest żeby dowiedzieć się, który z nich jest lepszy i na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Materiał izolacyjny to jeden z ważniejszych produktów, jakie wybieramy rozpoczynając budowę. Powinien chronić nasz dom przez kolejne długie lata, idealnie izolować ciepło tak, żebyśmy mogli zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu oraz być bezpieczny dla naszego zdrowia. Jaki materiał wybrać? Który jest wydajniejszy? Który jest bezpieczniejszy?

Zobacz więcej

Sposoby odprowadzania przydomowych ścieków

14-11-2014

Przydomowe oczyszczalnie ścieków cieszą się coraz większą popularnością. Czym różnią się od szamb, na czym polega zasada ich działania i gdzie mogą być stosowane? Warto to sprawdzić przed podjęciem decyzji o wyborze sposobu odprowadzania ścieków.

Zobacz więcej

Niwelator optyczny - instrumenty pomiarowe na placu budowy

06-11-2014

Jeszcze do niedawna – głównie ze względu na cenę – niwelator optyczny był narzędziem przypisanym do branży geodezyjnej. Teraz, kiedy można go kupić już za 300-500 zł, naprawdę warto zainteresować się tym urządzeniem. Instrument ten jest, wbrew powszechnemu przekonaniu, bardzo prosty w obsłudze i wielce przydatny we wszelkich pracach budowlanych.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo