Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Rury na instalacje - z jakiej stali są te najlepsze?

20-08-2019

Stal nierdzewna wzbogacona dodatkiem molibdenu cechuje się m.in. bardzo dobrą odpornością na korozję oraz korozję międzykrystaliczną, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Dzięki niej możemy wytwarzać różne elementy konstrukcyjne odporne na działanie pary wodnej, wody oraz wilgoci w powietrzu, a same stopy są na tyle odporne na rdzę, że po zespawaniu nie trzeba ich dodatkowo obrabiać cieplnie. Z tego powodu jest to materiał często stosowany do produkcji rur instalacyjnych.

Zobacz więcej

Gres w łazience

02-04-2019

Nieestetyczne łazienki już dawno odeszły w zapomnienie. Teraz coraz więcej osób stawia na nowoczesne i często ekskluzywne łazienki, w których gres gra pierwsze skrzypce. Sprawdź, czy faktycznie warto zdecydować się na płytki gresowe do łazience.

Zobacz więcej

Jak wybrać balustradę balkonową? Wybierz najlepsze materiały i wzory

02-04-2019

Poszczególne elementy balustrad pełnią różne funkcje, zarówno dekoracyjne, jak i zabezpieczające przed upadkiem. Wybór najlepszego wzoru oraz tworzywa, z którego będzie ona wykonana, nie jest prosty. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru balustrady, aby była funkcjonalna oraz trwała.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo