Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Instalacje fotowoltaiczne, a zabezpieczenia odgromowe

19-04-2020

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularnym źródłem pozyskiwania energii elektrycznej. Najczęściej spotykanymi instalacjami są te, które montowane są na dachach. Działają one efektywnie i wydajnie, jeżeli tylko o nie odpowiednie zadbamy. Regularne usuwanie zabrudzeń z pewnością przyczni się do poprawy wydajności pracy paneli fotowoltaicznych. Instalacje fotowoltaiczne są niestety narażone na uszkodzenie związane z uderzeniem pioruna ze względu na ich usytuowanie na dachach budynków.

Zobacz więcej

W Twoim mieście i w gminie Busk-Zdrój zaczęło przybywać co raz to więcej instalacji fotowolticznej? Pewnie nie raz zastanawiałeś się dlaczego tak jest..

14-04-2020

Instalacje fotowoltaiczne to jeden z wielu rodzajów odnawialnych źródel energii, których zadaniem jest przekształcenie energii słonecznej w energię elektryczną, dzięki czemu otrzymujemy darmowy prąd prosto ze słonca i uniezależniamy się od dostawców prądu, co niewątpliwie jest plusem w samym sobie, patrząc na ciągle rosnące ceny energii elektrycznej. 

Zobacz więcej

Fotowoltaika - co raz bardziej popularna

05-04-2020

Fotowoltaika to dziedzina nauki oraz techniki, która zajmuje się przekształceniem energii w słonecznej w energie elektryczną, która trafia do naszych domów. Instalacje fotowoltaiczne znajdują obecnie szerokie zastosowanie, pomimo wydawać by się pomogło stosunkowo wysokich kosztów. Zainteresowanie fotowoltaiką jest co raz większe i cieszy się dużą popularnością w porównaniu do konwencjonalnych źródeł energii elektrycznej. Instalacje fotowoltaiczne są przede wszystkim ekologiczne i praktyczne i w tym upatruje się główne powody wzrostu zainteresowania tym źródłem energii.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo