Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Warsztaty - AKADEMIA POŻARNICTWA, Bydgoszcz 04.10.2016

08-09-2016

Konferencja skierowana jest do podmiotów uczestniczących w procesie realizacji inwestycji budowlanych, którzy chcą być na bieżąco z wytycznymi i zmianami w przepisach oraz nowościami w dziedzinie stosowanych rozwiązań w budownictwie. To również szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych i zdobycie cennej wiedzy pod okiem wysokiej klasy ekspertów.

Zobacz więcej

Kiedy sprawdzi się wciągnik łańcuchowy?

02-09-2016

Do transportu ładunków na niewielkie odległości można wykorzystać siłę ludzkich mięśni, jednak nie jest to zbyt efektywne i bezpieczne. Dlatego lepiej używać takich urządzeń, jak na przykład wciągniki łańcuchowe. Kiedy najlepiej sprawdzają się takie cięgniki?

Zobacz więcej

Dobrze prowadzona nieruchomość kluczem do zadowolenia mieszkańców. Na co zwrócić uwagę przy wyborze zarządcy?

28-08-2016

Posiadanie własnego mieszkania lub domu to niewątpliwie marzenie każdego z nas. Różnica w przypadku tych dwóch nieruchomości polega na tym, że lokal mieszkalny jest jednym z wielu, które wchodzą w skład nowej inwestycji dewelopera, podlegają pod daną spółdzielnię lub zarządza nimi wspólnota, a w domu jesteśmy sami sobie królem. Do tego, aby wszyscy mieszkańcy wspólnej nieruchomości byli zadowoleni, potrzebny jest wprawny zarządca nieruchomości. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego zarządcy, który sprawi, że mieszkanie na danym osiedlu będzie jeszcze bardzie przyjazne.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo