Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Jak wybrać narzędzia na budowę dla profesjonalisty?

08-06-2021

Praca na budowie wymaga posiadania znacznie lepszych narzędzi niż w przypadku, gdy remontuje się własny dom. Trudne warunki na placu budowy sprawiają, że sprzęty z najniższej półki psują się szybko i generują zbędne koszty. Jeśli szukasz narzędzi dla profesjonalistów, sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Zobacz więcej

Stabilne i proste w montażu systemy wsporcze - jak wybrać właściwe?

30-01-2021

Systemy wsporcze służą do podtrzymywania różnego rodzaju konstrukcji, dlatego ich elementy powinny być bardzo stabilne. Nie bez znaczenia pozostaje prostota montażu, pozwalająca na szybkie i łatwe przeprowadzenie niezbędnych prac. Przy wyborze systemu wsporczego warto zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów wykorzystanych do produkcji elementów bazowych, a także odpowiednią budowę poszczególnych komponentów. W ten sposób zyskać można solidne podparcie dla urządzeń, kanałów wentylacyjnych, rurociągów czy ciągów komunikacyjnych, które wykorzystywane są w przypadku bardzo wielu projektów.

Zobacz więcej

Co warto wiedzieć o izolacji termicznej?

07-01-2021

Dopasowanie odpowiedniej izolacji jest niezwykle istotne, ponieważ zapobiega stratom energii i wpływa na koszty związane z utrzymaniem budynku. Decydując się na określony materiał, należy zwrócić uwagę na paramenty techniczne, w tym współczynnik przenikania ciepła. Czym jeszcze kierować się przy wyborze właściwego rozwiązania?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo