Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Kiedy sprawdzi się wciągnik łańcuchowy?

02-09-2016

Do transportu ładunków na niewielkie odległości można wykorzystać siłę ludzkich mięśni, jednak nie jest to zbyt efektywne i bezpieczne. Dlatego lepiej używać takich urządzeń, jak na przykład wciągniki łańcuchowe. Kiedy najlepiej sprawdzają się takie cięgniki?

Zobacz więcej

Dobrze prowadzona nieruchomość kluczem do zadowolenia mieszkańców. Na co zwrócić uwagę przy wyborze zarządcy?

28-08-2016

Posiadanie własnego mieszkania lub domu to niewątpliwie marzenie każdego z nas. Różnica w przypadku tych dwóch nieruchomości polega na tym, że lokal mieszkalny jest jednym z wielu, które wchodzą w skład nowej inwestycji dewelopera, podlegają pod daną spółdzielnię lub zarządza nimi wspólnota, a w domu jesteśmy sami sobie królem. Do tego, aby wszyscy mieszkańcy wspólnej nieruchomości byli zadowoleni, potrzebny jest wprawny zarządca nieruchomości. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego zarządcy, który sprawi, że mieszkanie na danym osiedlu będzie jeszcze bardzie przyjazne.

Zobacz więcej

Skąd wziął się beton budowlany?

27-07-2016

Beton to materiał budowlany, które dziś jest powszechnie wykorzystywany i znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie współczesnym. Jego właściwości czynią go materiałem trwałym, cennym, wysokiej jakości, znajdującym zastosowanie w wielu konstrukcjach, stąd tak szeroko rozpowszechnionym i docenianym.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo