Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Budowanie dla każdego, czyli atrakcje na targach BUD-GRYF

09-04-2016

W weekend 15-17 kwietnia każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję nie tylko poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej ale też uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

Zobacz więcej

By grunt nie osuwał się pod nogami, czyli iniekcje w geoinżynierii w praktyce

30-03-2016

Dobre fundamenty to podstawa każdej inwestycji budowlanej. By powstająca droga, tunel podziemny czy budynek mieszkalny przetrwały przez długie lata, potrzebny jest stabilny grunt. Taki, który nie osunie się pod wpływem ciężaru czy intensywności prowadzonych prac budowlanych. Tam, gdzie niemożliwe jest wprowadzenie ciężkiego sprzętu, stosuje się specjalistyczne iniekcje.

Zobacz więcej

Targi BUD-GRYF branżowo: spotkania i szkolenia dla specjalistów

07-03-2016

W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku targi budowlane BUD-GRYF świętować będą swoje 25-lecie. Tegoroczna edycja zapewni zarówno ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, jak i bogaty program dla branży budowlanej: spotkania inżynierów budownictwa i architektów, szkolenia prowadzone przez ekspertów, giełda kooperacyjna i konferencja OZE.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo