Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Kamień naturalny w domu? Stanowcze tak!

30-10-2015

Jeśli już inwestować w wystrój wnętrza, to w najlepsze rozwiązania. A te są takie wtedy, gdy cechuje je trwałość i praktyczność. Te dwie cechy charakteryzują wyroby z kamienia naturalnego. Materiał ten umiejętnie dobrany zawsze wygląda zjawisko. Zatem gdzie w domu znajdzie zastosowanie?

Zobacz więcej

Przemysłowo, merytoryczniei z wybuchem – za nami TargiSyMas i Maintenance.

12-10-2015

Podczas tegorocznej edycji Targów SyMas i Maintenance nie zabrakło specjalnych atrakcji i wydarzeń towarzyszących. W ciągu dwóch dni odbyły się liczne seminaria, konferencje, szkolenia, a także pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Jednak to, co rokrocznie przekonuje coraz szersze grono specjalistów branży do udziału w targach, to przede wszystkim wyjątkowa oferta Wystawców i atmosfera sprzyjająca biznesowi. Targi SyMas i Maintenance są imprezą wyjątkową, która w zasadzie nie ma odpowiednika na terenie całej Europy Centralnej.

Zobacz więcej

Na czym polega obróbka tworzyw sztucznych?

06-10-2015

Tworzywa sztuczne to materiały wykorzystywane w wielu branżach, głównie w budownictwie i przemyśle. W ich skład wchodzą polimery oraz dodatki modyfikujące. Często aby mogły spełnić swoją rolę muszą jednak zostać poddane odpowiedniej obróbce.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo