Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

W jakim celu wykonuje sie umacnianie dna?

09-07-2015

Rozwój cywilizacyjny powoduje, że człowiek coraz częściej wkracza na tereny zbiorników wodnych. Jednak ingerencja w te tereny nie należy do najprostszych, bowiem grunt znajdujący się na dnie nie jest zbyt stabilny. Jednak dzięki pracom hydrotechnicznym można dno nieco ustabilizować.

Zobacz więcej

Wybór systemu do odprowadzania wody deszczowej - jak do tego podejść?

30-06-2015

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie domu pozbawionego rynien. Jest to tak oczywisty element każdego budynku, że rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, czy faktycznie jest konieczny? Czy można z niego zrezygnować? Odpowiedź brzmi oczywiście: nie!

Zobacz więcej

Do czego służą regulatory temperatury?

27-06-2015

Regulatory temperatury są potocznie nazywane jako termostaty. Ich głównym zadaniem jest sterowanie pracą kotła. Niektóre z nich są wyposażone w dodatkowe funkcje, które ułatwiają codzienne życie domowników. Najczęściej wykorzystywaną funkcją jest możliwość regulacji temperatury w pomieszczeniu, dzięki zainstalowaniu czujnika temperatury. Zmian w wysokości temperatury w pomieszczeniu można dokonać ręcznie lub automatycznie. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj regulatora wybierzemy. Najczęściej na miejsce montażu sprzętu wybiera się tzw. pokój reprezentacyjny.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo