Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Co oznacza dokładność wymiarowa w kontekście betonu komórkowego?

05-01-2021

Istotną zaletą bloczków z betonu komórkowego jest ich dokładność wymiarowa. Co ona oznacza i dlaczego należy uznać ją za atut?

Zobacz więcej

Ogrzewanie powietrzne alternatywą dla grzejników?

23-12-2020

Wiele osób, zwłaszcza kierując się w stronę nowoczesnych aranżacji wnętrz, zastanawia się, jak skutecznie ogrzewać dom przy jednoczesnym najmniejszym angażu grzejników. W końcu zajmują one miejsce, niejednokrotnie niwelując plany na przeszklenie całych ścian. Otóż idealnym rozwiązaniem okazuje się być ogrzewanie powietrzne, które jest nie tylko w pełni wygodne, ale i ekonomiczne oraz ekologiczne. Nie czekaj i dowiedz się o nim wszystkiego już teraz!

Zobacz więcej

Jakie materiały wykorzystać do budowy domu energooszczędnego?

27-11-2020

Ograniczanie zużycia energii w okresie eksploatacji budynków mieszkalnych jest bardzo istotne dla inwestorów. Już od 1 stycznia 2021 roku wchodzi zaostrzenie Warunków Technicznych. Na szczególną uwagę zasługuje kolejne obniżenie współczynnika przenikania ciepła ścian zewnętrznych, do wartości Umax = 0,20 W/(m2·K). Każdy nowo wybudowany budynek będzie charakteryzował się wysokim poziomem energooszczędności. W poszukiwaniu materiałów, które odpowiadałyby nowym wytycznym, warto zwrócić uwagę na beton komórkowy. Jakie jego właściwości powodują, że jest określany mianem materiału energooszczędnego?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo