Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

O czym musimy pamiętać, wypożyczając sprzęt budowlany?

09-06-2015

Coraz więcej osób prywatnych oraz firm decyduje się na wypożyczanie sprzętu budowlanego. Jest to atrakcyjna alternatywa, ponieważ kupno urządzeń i narzędzi wiąże się z dużymi kosztami finansowymi. Wynajmowanie sprzętu rządzi się swoimi prawami. O czym musimy wiedzieć i pamiętać decydując się na taki krok?

Zobacz więcej

Sprawdzony partner

09-06-2015

W branży remontowo budowlanej wakacje oznaczają wzmożone zainteresowaniem usługami w tym zakresie. Często osoby planujące remonty i wykończenia rezerwują ekipę na długo przed planowanymi pracami wykańczania wnętrz czy przebudowy. Tak duża zapobiegliwość klientów, zwykle jest spowodowana chęcią współpracy z poleconym, zarekomendowanym przez znajomych konkretnym fachowcem lub ekipą remontową. Ale czy wykonawcy usług budowlanych i wykończeniowych nie powinni także mieć godnego zaufania partnera?

Zobacz więcej

Wnętrza dla biznesu

28-05-2015

Jeszcze dwie dekady tewmu od pracowników wymagało się jedynie wykonywania obowiązków, zapewniało się im niezbędne narzędzia pracy i... tyle. Nikt nie przejmował się takimi szczegółami jak otoczenie czy środowisko pracy. Na szczęście sytuacja ta bardzo się zmieniła i praktycznie wszyscy właściciele firm zdają sobie sprawę z tego, że miejsce, w którym pracownicy pracują, ma ogromny wpływ na ich efektywność.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo