Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Aktualności

Ogrzewanie powietrzne alternatywą dla grzejników?

23-12-2020


Wiele osób, zwłaszcza kierując się w stronę nowoczesnych aranżacji wnętrz, zastanawia się, jak skutecznie ogrzewać dom przy jednoczesnym najmniejszym angażu grzejników. W końcu zajmują one miejsce, niejednokrotnie niwelując plany na przeszklenie całych ścian. Otóż idealnym rozwiązaniem okazuje się być ogrzewanie powietrzne, które jest nie tylko w pełni wygodne, ale i ekonomiczne oraz ekologiczne. Nie czekaj i dowiedz się o nim wszystkiego już teraz!

  1. Nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz.
  2. Jakościowe powietrze bez grzejników.
  3. Dodatkowe możliwości.
  4. Najlepszy wybór.


Ogrzewanie nadmuchowe za pomocą pompy ciepła jest rozwiązaniem, w którego kierunku będzie podążał cały świat, zapewniając tak potrzebne dzisiaj ekologiczne rozwiązania w ogrzewaniu budynków. Jednakże, dzięki swoim nietuzinkowym możliwościom, daje nam to wręcz nieograniczone sposoby aranżacyjne, co w przypadku ogrzewania na bazie grzejników z gorącą wodą możliwe nie było. Zanim jednak rozpoczniemy jakiekolwiek działanie, warto dowiedzieć się więcej...

Nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz

W obecnych czasach bardzo wiele osób stawia na doświetlenie wnętrz jak największą ilością naturalnego światła. Do tego niezbędne są duże okna, które niejednokrotnie zajmują całe ściany. Co istotne, pomieszczenia trzeba również ogrzewać – w przypadku klasycznych rozwiązań, grzejnik uniemożliwi nam plany, gdyż musi zostać zamontowany bezpośrednio na ścianie. Dlatego też ogrzewanie powietrzne cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala na pozbycie się zbędnych elementów. Uzyskane miejsce pozornie nie jest duże, ale, jak pokazuje praktyka, bardzo szybko staje się wręcz kluczowe dla wybranego przez nas stylu.

Jakościowe powietrze bez grzejników

Jak zostało wspomniane, ogrzewanie nadmuchowe jest rozwiązaniem ekologicznym. Dodatkowo, zasilając pompę ciepła panelami fotowoltaicznymi, bardzo szybko możemy zamienić nasz dom w prawdziwie pasywną konstrukcję. Co jednak istotne, oprócz wyraźnych oszczędności, otrzymujemy możliwość uzyskania wysokiej jakości powietrza znajdującego się w domu. Ogrzewanie powietrzne pozwala na szerokie rozbudowy, w tym poprzez montaż specjalnych nawilżaczy i filtrów anty-smogowych, zapewniając ciągły i tak potrzebny komfort wszystkim domownikom.

Dodatkowe możliwości

Jednakże to nie wszystkie efekty, które możemy osiągnąć poprzez ogrzewanie nadmuchowe. Całość obsługiwana jest poprzez intuicyjny programator, ale i aplikację mobilną, co pozwoli nam na swobodne działanie z dowolnego miejsca. Co więcej, ogrzewanie możemy zmienić w klimatyzacyjne chłodzenie, co docenimy zwłaszcza podczas upalnych dni lata. Istotna okaże się także rekuperacja – wietrząc pomieszczenia, zwłaszcza podczas chłodów, odzyskamy ciepło ze swobodnie krążącego powietrza. Biorąc to wszystko pod uwagę, trudno się dziwić, że ogrzewanie powietrzne jest pierwszym wyborem podczas budowy nowego domu lub też remontu już stojącego budynku.

Najlepszy wybór

Naturalnie rodzi się jednak pytanie, w stronę którego specjalisty się zwrócić, aby wszystkie powyższe warunki i możliwości zostały w pełni spełnione. Trudno się dziwić, że każdy oczekuje najwyższych standardów, w końcu przygotowywany budynek ma nam służyć za schronienie przez długie lata. Jak pokazuje praktyka i opinie niezliczonych zadowolonych klientów, najlepszym wyborem okazuje się firma świadcząca szeroki zakres usług: Thermico – ogrzewania nadmuchowe, klimatyzacja, wentylacja oraz rekuperacja. To wszystko jest dla tego przedsiębiorcy prawdziwą misją.

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo