Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Aktualności

NOWOŚĆ - Certyfikat - Rzetelni w Biznesie

26-01-2011


Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”
– to prestiżowa nagroda, o jaką mogą ubiegać się firmy bez względu na profil działalności, wielkość czy formę własności. Nagroda ta, to docenienie sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, determinacji i codziennego wysiłku pracowników, ale przede wszystkich jest to nagroda za uczciwość i etykę w biznesie. Firmy w pierwszej edycji Programu mogą ubiegać się o Regionalny Certyfikat „Rzetelni  w Biznesie” i Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”. Europejski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie” przyznawany będzie od II edycji Programu.

rz.jpg


Celem Programu „Rzetelni w Biznesie” jest wspieranie i docenienie tych przedsiębiorstw, które uczciwie prowadzą swoją działalność i reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom w regionie i kraju, dla których nie są obce zasady etyczne w biznesie, a terminowość, najwyższa jakość usług i produktów to ich priorytet. Program będzie miał charakter cykliczny, w którym każdego roku rekomendowane przedsiębiorstwa mogłyby ubiegać się o Certyfikat „Rzetelni w Biznesie” poddając ocenie swoją działalność.

Organizatorzy Programu "Rzetelni w Biznesie" pragną również uhonorować Certyfikatem „Rzetelni dla Biznesu” ludzi najbardziej zasłużonych dla rozwoju przedsiębiorczości, których działalność i postawa życiowa miała znaczący wpływ na rozwój polskiej gospodarki w ostatnich latach. Nagrodą, która będzie symbolem ludzi uczciwych i rzetelnych, na których pracodawcy zawsze mogą liczyć. O Certyfikat „Rzetelni dla Biznesu” mogą również ubiegać się  przedstawiciele władz samorządowych, którzy stawiają na rozwój swoich gmin poprzez stwarzanie dogodnych warunków sprzyjających przedsiębiorczości.


c_mazow.jpg


Regionalny Certyfikat „Rzetelni w Biznesie” przeznaczony jest dla firm, które ze względu na obszar prowadzenia swojej działalności przede wszystkim zainteresowane są  budowaniem pozytywnego wizerunku w środowisku lokalnym. Pragną być utożsamiani z Regionem, w którym działają. Stąd również wywodzą się ich partnerzy biznesowi i klienci, dlatego też  w jego obrębie chcą budować swoją wiarygodność.


c_ogolnop.jpg


Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie” przeznaczony jest dla firm, które działają na terenie całego kraju bądź zainteresowane są współpracą z partnerami działającymi w kraju. Pozytywna weryfikacja w programie i uzyskanie Ogólnopolskiego Certyfikatu to potwierdzona wiarygodność dla partnerów oraz możliwość dalszego rozwoju firmy.


c_europ.jpgEuropejski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie” przyznawany będzie od II edycji Programu.

REGULAMIN, DOKUMENTY, KORZYŚCI

Więcej
: www.rzetelni.eu

Wszelkich informacji udziela biuro konkursu:

EUROPA 2000 Consulting Sp z o.o.

ul. Popas 7
02-196 Warszawa
tel. +48 (22) 609 18 10
fax +48 (22) 609 18 20
e-mail: sekretariat@europa2000.pl
WWW:  www.europa2000.pl

budowa1_rgb.png

                                      Patronem medialnym projektu

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo