Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Aktualności

Europejski Certyfiakt Rzetelni w Biznesie dla TUPLEX Sp.zo.o.

11-07-2011

 

18 czerwca 2011 odbyła się Wielka Gala „Rzetelni w Biznesie”, podczas której przyznane zostały prestiżowe Certyfikaty Programu.

Na uroczystej Gali firma Tuplex Sp.zo.o. została uhonorowana Europejskim Certyfiaktem "Rzetelni w Biznesie".

Certyfikat Rzetelni w Biznesie
–przyznawany jest firmom, które z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie, spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania.

Celem programu jest kreowanie i umacnianie etycznych działań w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz ochronie zdrowia. W zakresie przedsiębiorczości celem jest wyłonienie i promocja przedsiębiorstw, które poprzez swoje osiągnięcia w zarządzaniu oraz wiarygodność w prowadzeniu biznesu reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom. Program skierowany jest do firm, które z rzetelnością podchodzą do swoich klientów, kontrahentów i pracowników oraz dla których praworządność, zasady etyczne to podstawa do działania, a terminowość w płatnościach oraz najwyższa jakość oferowanych produktów i usług to priorytet.

O udział w Programie i Certyfikat mogą ubiegać się Ci, którzy:

- Kierują się rzetelnością i uczciwością w kontaktach z klientami, kontrahentami, interesantami
- We współpracy z kontrahentami nie mają zaległości w regulowaniu wobec nich zobowiązań
- Terminowo wywiązują się z zobowiązań wobec Skarbu Państwa
- Uczciwie i rzetelnie wykorzystują działania promocyjne i reklamowe, jednocześnie nie dyskredytując wizerunku konkurencji
- Stwarzają swoim pracownikom bardzo dobre warunki, sprzyjające zarówno efektywnej pracy, jak i rozwojowi zawodowemu
- Są wrażliwi na potrzeby środowiska lokalnego
- Uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych
- Prowadzą swoją działalność w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego

Tuplex jest największą firmą dystrybucyjną i niekwestionowanym liderem w branży tworzyw sztucznych  w Europie Środkowo-Wschodniej. Dla sektora budowlanego oferujemy szeroki wybór materiałów największych producentów z całego świata. Są to produkty na dachy, ściany, elewacje, izolacje czy do prac wykończeniowych.

tu

Gratulujemy
zespół BudowawPolsce.pl

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo