Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Praktyczne porady przy wyborze okien do twojego domu

17-08-2021

Odpowiedni dobór okien przekłada się na komfort pracy, odpoczynku, a ponadto poprawia izolację cieplną mieszkania. Przy szukaniu właściwych rozwiązań należy wziąć pod uwagę m.in. rodzaj i przeznaczenie konkretnych pomieszczeń. Inne wymagania będzie stawiać przed nami salon wyposażony na przykład w balkon czy taras, a inne niewielka kuchnia. Na co zwrócić uwagę, wybierając okna do pomieszczeń w domu czy mieszkaniu?  

Zobacz więcej

Jak wybrać narzędzia na budowę dla profesjonalisty?

08-06-2021

Praca na budowie wymaga posiadania znacznie lepszych narzędzi niż w przypadku, gdy remontuje się własny dom. Trudne warunki na placu budowy sprawiają, że sprzęty z najniższej półki psują się szybko i generują zbędne koszty. Jeśli szukasz narzędzi dla profesjonalistów, sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Zobacz więcej

Stabilne i proste w montażu systemy wsporcze - jak wybrać właściwe?

30-01-2021

Systemy wsporcze służą do podtrzymywania różnego rodzaju konstrukcji, dlatego ich elementy powinny być bardzo stabilne. Nie bez znaczenia pozostaje prostota montażu, pozwalająca na szybkie i łatwe przeprowadzenie niezbędnych prac. Przy wyborze systemu wsporczego warto zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów wykorzystanych do produkcji elementów bazowych, a także odpowiednią budowę poszczególnych komponentów. W ten sposób zyskać można solidne podparcie dla urządzeń, kanałów wentylacyjnych, rurociągów czy ciągów komunikacyjnych, które wykorzystywane są w przypadku bardzo wielu projektów.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo