Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Green Building Awards Photos - gala & conference

19-12-2011

30 listopada w warszawskim hotelu Marriott ponad 200 profesjonalistów z rynku nieruchomości uczestniczyło w organizowanej przez Europaproperty Gali Green Building Awards. Przedstawicielom deweloperów z całego regionu CEE wręczono  40 nagród i wyróżnień w 10 kategoriach. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej kolacji w towarzystwie zaproszonych przez wyróżnione firmy gości.

Zobacz więcej

Podsumowanie PLGBC Sympozjum 2011

25-11-2011

PLGBC Sympozjum to niewątpliwie kluczowe wydarzenie w kraju oraz w Europie centralnej i wschodniej koncentrujące się na zrównoważonym budownictwie. Po raz trzeci zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego zgromadziło w przeciągu 3 dni około 200 uczestników z wiodących firm oraz organizacji.

Zobacz więcej

Firmy budowlane powalczą o płynność finansową

21-11-2011

W najbliższych miesiącach małe i średnie firmy budowlane będą nadal dążyć do różnicowania źródeł finansowania, wykorzystując m.in. pożyczki i leasing, które pozwalają na płatności rozłożone w czasie. BZ WBK Finanse & Leasing ocenia, że chęć zapewnienia sobie maksymalnej płynności finansowej wpłynie na podtrzymanie widocznego od początku 2011 r. zainteresowania finansowaniem zewnętrznym i obok leasingu wprowadza do swojej oferty  pożyczkę na maszyny i urządzenia budowlane.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo