Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

27 października w Warszawie, w Hotelu Lord odbyła się organizowana przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku konferencja MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2011.

02-11-2011

Tegoroczna - czternasta już edycja konferencji, podejmowała aktualną dla branży tematykę w dwóch sesjach: SESJA PIERWSZA WYNIKI I PERSPEKTYWY – Kondycja i przyszłość polskiego budownictwa na tle sytuacji społeczno -gospodarczej kraju. SESJA DRUGA OD PRODUCENTA DO KLIENTA – Nowoczesna dystrybucja, komunikacja i sprzedaż w budownictwie.

Zobacz więcej

Podsumowanie targów SyMas i MAINTENANCE

24-10-2011

Za nami III edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas oraz II edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE. Tegoroczna odsłona targów odbyła się według sprawdzonej już koncepcji, ale obfitowała również w nowe wydarzenia towarzyszące.

Zobacz więcej

16-18 listopada -Trzecie PLGBC Green Building Symposium, Green Expo i Green Awards Gala

10-10-2011

W dniach 16-18 listopada 2011 roku w Krakowie w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się PLGBC Green BuildingSymposium, Expo & Gala, międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa. W tym roku będziemy gościć spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodową konferencję BuildGreenCEE.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo