Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Firmy budowlane powalczą o płynność finansową

21-11-2011

W najbliższych miesiącach małe i średnie firmy budowlane będą nadal dążyć do różnicowania źródeł finansowania, wykorzystując m.in. pożyczki i leasing, które pozwalają na płatności rozłożone w czasie. BZ WBK Finanse & Leasing ocenia, że chęć zapewnienia sobie maksymalnej płynności finansowej wpłynie na podtrzymanie widocznego od początku 2011 r. zainteresowania finansowaniem zewnętrznym i obok leasingu wprowadza do swojej oferty  pożyczkę na maszyny i urządzenia budowlane.

Zobacz więcej

Wielka Gala - POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2011

09-11-2011

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Zobacz więcej

27 października w Warszawie, w Hotelu Lord odbyła się organizowana przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku konferencja MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2011.

02-11-2011

Tegoroczna - czternasta już edycja konferencji, podejmowała aktualną dla branży tematykę w dwóch sesjach: SESJA PIERWSZA WYNIKI I PERSPEKTYWY – Kondycja i przyszłość polskiego budownictwa na tle sytuacji społeczno -gospodarczej kraju. SESJA DRUGA OD PRODUCENTA DO KLIENTA – Nowoczesna dystrybucja, komunikacja i sprzedaż w budownictwie.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo