Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Mozaika pałacowa - doskonały sposób na dekorację podłogi

13-05-2014

Podłoga jest dziś nie tylko elementem funkcjonalnym, ale w wielu miejscach pełni również funkcję dekoracyjną. Czy to poprzez wybór odpowiedniej kolorystyki, czy też dzięki umieszczonym na niej wzorom, które doskonale uzupełniają się z resztą aranżacji pomieszczenia.

Zobacz więcej

Po Raz 19 Targi Budownictwa na Podhalu 09-11.05.2014r

05-05-2014

W dniach  09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz.  Na kilkudziesięciu stoiskach firmy zaprezentują nowości, które aktualnie pojawiły się na rynku. Będą to m.in.:  kominki, energooszczędne kotły wielopaliwowe, systemy izolacji, materiały budowlane, okna, kolektory a także elementy wyposażenia wnętrz.

Zobacz więcej

Relacja z targów BUD-GRYF i ENERGIA 2014

04-04-2014

Zakończyła się 23. edycja targów BUD-GRYF i 18. edycja targów ENERGIA (28-30.03.2014). Targi te pozostają jedną z najważniejszych imprez branżowych w regionie zachodniopomorskim. Dają obraz tego, co pojawia się na rynku w danym roku, jakie są trendy, jakie są zmiany i oczekiwania branży.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo