Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Firma Inchem Polonia Sp.zo.o. - Rzetelna w Biznesie

11-07-2011

Program „Rzetelni w Biznesie” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządności, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogli ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolskim bądź europejskim. Firma Inchem Polonia Sp.zo.o. została nagrodzona Europejskim Certyfikatem „Rzetelni w Biznesie”. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Inchem Polonia Sp. z o.o., Pan Piotr Gańczyk.

Zobacz więcej

Europejski Certyfiakt Rzetelni w Biznesie dla TUPLEX Sp.zo.o.

11-07-2011

18 czerwca 2011 odbyła się Wielka Gala „Rzetelni w Biznesie”, podczas której przyznane zostały prestiżowe Certyfikaty Programu. Uhonorowana Europejskim Certyfiaktem "Rzetelni w Biznesie" została między innymi firma Tuplex Sp.z o.o. - największa firma dystrybucyjna i niekwestionowany  lider w branży tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zobacz więcej

NOWOŚĆ - Certyfikat - Rzetelni w Biznesie

26-01-2011

„Rzetelni w Biznesie” będzie efektywnie wspierał firmy, instytucje i osoby, które wnoszą duży wkład w rozwój gospodarki, a swoją postawą i działaniami budują pozytywny obraz Polski. Program „Rzetelni w Biznesie” w całości obejmuje 16 województw, z których rekomendowane przez samorządy i instytucje pracodawcze przedsiębiorstwa, ubiegać się będą o Regionalny lub Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo