Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Fotowoltaika - już nie taka nowa moda w Polsce

08-03-2020

Moda na montaż instalacji fotowoltaicznych już od paru lat zagościła na dobre w Polsce. Nie jest to dziwne, w końcu są zarówno ekologiczne, funkcjonalne a na dodatek ekonomiczne. Dodatkowo w bardzo łatwy sposób można pozyskać źródła finansowania paneli PV, dzięki dotacjom rządowym np. „Mój Prąd”.

Zobacz więcej

Zagęszczenie gruntu jako metoda wzmacniania podłoża, metody zagęszczania gruntu

04-11-2019

Grunt nie zawsze dobrze nadaje się do celów budowlanych. Ale to nie znaczy, że nie można poprawić jego parametrów. Do zagęszczania gruntu stosowanych jest wiele różnych metod.

Zobacz więcej

Rury na instalacje - z jakiej stali są te najlepsze?

20-08-2019

Stal nierdzewna wzbogacona dodatkiem molibdenu cechuje się m.in. bardzo dobrą odpornością na korozję oraz korozję międzykrystaliczną, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Dzięki niej możemy wytwarzać różne elementy konstrukcyjne odporne na działanie pary wodnej, wody oraz wilgoci w powietrzu, a same stopy są na tyle odporne na rdzę, że po zespawaniu nie trzeba ich dodatkowo obrabiać cieplnie. Z tego powodu jest to materiał często stosowany do produkcji rur instalacyjnych.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo