Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wybór systemu do odprowadzania wody deszczowej - jak do tego podejść?

30-06-2015

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie domu pozbawionego rynien. Jest to tak oczywisty element każdego budynku, że rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, czy faktycznie jest konieczny? Czy można z niego zrezygnować? Odpowiedź brzmi oczywiście: nie!

Zobacz więcej

Do czego służą regulatory temperatury?

27-06-2015

Regulatory temperatury są potocznie nazywane jako termostaty. Ich głównym zadaniem jest sterowanie pracą kotła. Niektóre z nich są wyposażone w dodatkowe funkcje, które ułatwiają codzienne życie domowników. Najczęściej wykorzystywaną funkcją jest możliwość regulacji temperatury w pomieszczeniu, dzięki zainstalowaniu czujnika temperatury. Zmian w wysokości temperatury w pomieszczeniu można dokonać ręcznie lub automatycznie. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj regulatora wybierzemy. Najczęściej na miejsce montażu sprzętu wybiera się tzw. pokój reprezentacyjny.

Zobacz więcej

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających

25-06-2015

Zbliża się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Imprezy tematycznie ze sobą korespondują, dzięki czemu spektrum wystawców i odwiedzających będzie wyjątkowo szerokie.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo