Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Dlaczego warto inwestować w odnawialne źródła energii?

03-08-2015

Kurczące się zasoby paliw kopalnych, wysokie ceny, szkodliwy wpływ na środowisko – nie ulega wątpliwości, że w niedługim czasie ogrzewanie węglowe i gazowe ustąpi miejsca nowoczesnym metodom grzewczym opartym na źródłach odnawialnych.

Zobacz więcej

Stal w przemyśle elementów złącznych

29-07-2015

Stal towarzyszy nam w codziennym życiu, chociaż nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę. Garnki, meble, urządzenia kuchenne i łazienkowe, nasze domy i samochody, większość przedmiotów z którymi się stykamy zawiera w sobie elementy ze stali. Właściwości stali na przestrzeni lat poddawano modyfikacjom i ulepszeniom. Dzięki rozwojowi technologicznemu mamy stal odporną na warunki atmosferyczne, temperaturę, działanie kwasów i korozji.

Zobacz więcej

Dom energooszczędny, czyli jaki?

14-07-2015

W obecnych czasach oszczędzanie energii jest nie tyle fanaberią co koniecznością. I przyczyną takiego stanu rzeczy jest nie tylko potrzeba oszczędzania pieniędzy, ale także dbałość o środowisko naturalne. Z wyżej wymienionych powodów modne stały się domy energooszczędne. Czym cechuje się takie budownictwo? O tym poniżej.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo