Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Prawdziwą duszą naszych domostw jest ciepło które w nich gości

23-09-2013

Prawdziwą duszą naszych domostw jest ciepło które w nich gości. Mowa oczywiście o cieple wprowadzanym przez naszych domowników, kochające nas osoby i tworzącą się tak atmosferę. Nie byłoby jednak tego wszystkiego, gdyby mieszkania były bez ogrzewania i dostępu do ciepłej wody. Wtedy nie zapewnilibyśmy sobie podstawowych czynników do funkcjonowania w naszych domach.

Zobacz więcej

Ponad 100 wystawców na Targach SyMas i MAINTENANCE już w październiku w Krakowie

23-09-2013

2 i 3 października b.r. zapraszamy do Krakowa na wyjątkowe wydarzenie jakim są IV Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Impreza odbędzie w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.

Zobacz więcej

Relacja po targach Warsaw Build 2013

19-09-2013

Warsaw Build 2013: Tłumy zwiedzających i ciekawe panele dyskusyjne oraz specjalistyczne pokazy podczas pierwszej edycji targów budowlanych i wnętrzarskich w Warszawie. Ponad 2 tys. gości – specjalistów z branży, szefów firm i architektów oraz bogaty program konferencji, paneli dyskusyjnych i pokazów – to wyróżnia pierwszą edycję targów Warsaw Build, Windows & Doors Warsaw oraz Interiors & Design Warsaw na mapie podobnych imprez w Polsce. Wystawcy już teraz mówią o sukcesie, bo odwiedzili ich głównie specjaliści branży budowlanej, a to właśnie najważniejsza idea targów business to business.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo