Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Targi BUD-GRYF branżowo: spotkania i szkolenia dla specjalistów

07-03-2016

W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku targi budowlane BUD-GRYF świętować będą swoje 25-lecie. Tegoroczna edycja zapewni zarówno ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, jak i bogaty program dla branży budowlanej: spotkania inżynierów budownictwa i architektów, szkolenia prowadzone przez ekspertów, giełda kooperacyjna i konferencja OZE.

Zobacz więcej

Czy Stollar pokona firmę Drutex?

24-02-2016

Kraje zwykle eksportują to, co najlepszego mają do zaoferowania. Polska przez lata eksportowała węgiel, popularnością za granicą cieszyły się też polskie owoce i warzywa. Obecnie w wielu krajach doceniane są polskie meble, a naszą specjalnością jest eksport gier komputerowych.

Zobacz więcej

Jak wybudować dom w kilka dni?

21-12-2015

Postawienie domu z gotowych elementów jest prostym sposobem, na szybkie zrealizowanie marzeń. Wykorzystanie prefabrykatów usprawnia budowę i może zagwarantować nam, że dom w surowym stanie będzie gotowy w kilka dni. Zaś cały proces stawiania budynku potrwa średnio około 10 tygodni. Zatem być może warto pomyśleć o budowie domu, którego ściany wyprodukowano w fabryce, a ich postawienie zajmie tylko parę dni?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo