Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wszystko o ochronie przeciwpożarowej zabytków

26-07-2016

Podczas 4. edycji Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO Państwowa Straż Pożarna zorganizuje stoisko poświęcone ochronie dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Specjaliści z dziedziny przeciwpożarowej oraz obrony cywilnej poprowadzą szereg wykładów i prezentacji. Targi odbędą się w dniach 5-7 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Zobacz więcej

Jakie narzędzia elektryczne do remontu mieszkania?

06-07-2016

Remont mieszkanie to temat tak szeroki, że można by o nim dyskutować godzinami – każdy ma przecież jakieś doświadczenia w tym zakresie. Czasem tylko odświeżamy ściany, wymieniamy tapety na farbę albo po prostu przemalowujemy je na inny kolor, a czasem burzymy ściany, zrywamy parkiet i wstawiamy nowe okna. Ale za każdym razem remont to mała rewolucja, do której warto odpowiednio się przygotować. Oprócz podstawowych materiałów budowlanych, takich jak tynk, gips, farba czy pędzle i szpachle, często potrzebujemy również bardziej zaawansowanych narzędzi elektrycznych. Co zatem warto mieć w domowym warsztacie?

Zobacz więcej

Nowy Poradnik Wykonawcy do prac z keramzytem

16-05-2016

Zespół Techniczny marki Leca® opracował nowe narzędzie ułatwiające realizację prac budowlanych, czyli Poradnik Wykonawcy. Szkoleniowa publikacja zawiera liczne informacje i porady, które ułatwią poprawne wykonanie izolacji i wypełnień podczas prac budowlanych w systemie Leca® KERAMZYT.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo