Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Profesjonalna pomoc elektryków

04-10-2014

Prąd elektryczny jest bardzo ważny w ludzkim życiu. Bez niego żaden sprzęt elektryczny oraz elektroniczny nie będzie działał prawidłowo. W związku z tym bardzo ważne są nie tylko źródła prądu, ale również instalacje umożliwiające jego przepływ. Wiadomo, że są to tylko przedmioty martwe, które prędzej czy później mogą ulec awarii. Oznacza to, że bardzo ważne są również usługi profesjonalnych elektryków.

Zobacz więcej

VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas

09-09-2014

VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas, które odbędą się w dniach 29 i 30 października br. w Krakowie to profesjonalne forum, na którym spotkają się producenci, dystrybutorzy i odbiorcy sprzętu i rozwiązań wykorzystywanych w zakładach przerabiających i produkujących materiały sypkie i masowe.Zwiększenie powierzchni wystawienniczej, wzrost liczby wystawców oraz międzynarodowy charakter imprezy sprawiają, że targi SyMas to największa impreza dla tej branży w centralnej i środkowej Europie.

Zobacz więcej

Szeroka oferta markowej odzieży ochronnej i artykułów bhp - katalog „World Wide Work by MEWA” już jest dostępny

04-09-2014

Jak właściwie ubierają się dziś w pracy rzemieślnicy i pracownicy fizyczni? Praktycznie i na tyle bezpiecznie, na ile wymaga tego ich praca. Ale z pewnością już nie monotonnie i nie brzydko. Całą paletę możliwości dostosowanych do każdego klienta zawiera na 350 stronach katalog „World Wide Work by MEWA“. Katalog nowej marki odzieży ochronnej i artykułów bhp, oferowanych przez firmę MEWA, dostępny będzie od 1 września b.r. Nowy katalog oferuje większy niż dotąd wybór artykułów modnych marek dla wszystkich zawodów i branż.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo