Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Konstrukcje stalowe – nowoczesne rozwiązania

13-08-2014

Stal jako materiał konstrukcyjny znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach techniki. Jego właściwości, w tym: wytrzymałość na rozciąganie, ściskanie i zginanie, sprężystość oraz jednorodna struktura są szczególnie doceniane w budownictwie, o czym świadczy rosnąca popularność hal stalowych. 

Zobacz więcej

Jak uzyskać wyrób z sylikonu, który nie wymaga późniejszej obróbki?

11-08-2014

Drogą do uzyskania wyrobów silikonowych, które nie wymagają późniejszej obróbki, jest technologia LSR. Jedną z jej licznych zalet jest bowiem zmniejszenie lub nawet całkowite wyeliminowanie konieczności wykonywania obróbek wykończeniowych gotowych wyprasek, gdyż wygrzewanie produktu nie jest wymagane do każdego zastosowania takich wyrobów silikonowych.

Zobacz więcej

Wyroby hutnicze – mini słownik

08-08-2014

Huty, które dostarczają wielu gałęziom przemysłu niezbędnych materiałów i elementów do wytwarzania produktów codziennego użytku, rządzą się własnymi zasadami produkcji i używają typowej dla swojej dziedziny terminologii. Przedstawione poniżej pojęcia i procesy stanowią podstawową wiedzę na temat przemysłu metalurgicznego.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo