Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Przemysłowo, merytoryczniei z wybuchem – za nami TargiSyMas i Maintenance.

12-10-2015

Podczas tegorocznej edycji Targów SyMas i Maintenance nie zabrakło specjalnych atrakcji i wydarzeń towarzyszących. W ciągu dwóch dni odbyły się liczne seminaria, konferencje, szkolenia, a także pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Jednak to, co rokrocznie przekonuje coraz szersze grono specjalistów branży do udziału w targach, to przede wszystkim wyjątkowa oferta Wystawców i atmosfera sprzyjająca biznesowi. Targi SyMas i Maintenance są imprezą wyjątkową, która w zasadzie nie ma odpowiednika na terenie całej Europy Centralnej.

Zobacz więcej

Na czym polega obróbka tworzyw sztucznych?

06-10-2015

Tworzywa sztuczne to materiały wykorzystywane w wielu branżach, głównie w budownictwie i przemyśle. W ich skład wchodzą polimery oraz dodatki modyfikujące. Często aby mogły spełnić swoją rolę muszą jednak zostać poddane odpowiedniej obróbce.

Zobacz więcej

Odliczamy dni do Targów SyMas

23-09-2015

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży –to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Na wydarzenie, które skupia wystawców, oferujących najlepsze zastosowania w obrębie swojego sektora, zapraszamy już 6 i 7 października do Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego EXPO Kraków.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo