Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Funkcjonalna zasłona okienna: tylko i wyłącznie roleta

29-01-2019

Wpadające przez okno słońce nie zawsze cieszy. W upalne sierpniowe popołudnie przyprawia o ból głowy, codziennie utrudnia pracę przy komputerze, a rano budzi zbyt wcześnie. Wieczorem z kolei przeszkadza światło lamp i obawa o to, że sąsiedzi z bloku obok będą zbyt aktywnie poszukiwali nowych obiektów zainteresowania. W walce z tymi przeciwnościami pomagają tylko rolety.

Zobacz więcej

Powody, dla których warto korzystać z narzędzi pomiarowych

17-01-2019

Aktualnie dostępne narzędzia pomiarowe pozwalają na bardzo dokładne pomiary, dzięki którym dalsza część prac na budowie może przebiegać płynnie. Wiele z nich przydaje się nie tylko specjalistom, ale i amatorom – osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pracami budowlanymi lub na własną rękę chcą pomalować swój dom, by sporo pieniędzy zaoszczędzić na robociźnie.

Zobacz więcej

Jakie wybrać płytki łazienkowe

21-11-2018

Wybór płytek do łazienki nie jest prosty.  Podpowiemy Ci, jakie wybrać, aby stworzyć wnętrze zgodne z Twoimi potrzebami. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru, jaką dobrać wielkość, kolor i jakie cechy muszą spełniać.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo