Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Do czego służą elektrozaczepy?

24-08-2017

Elektrozaczepy są najczęściej stosowanym rozwiązaniem w umożliwianiu przejścia w systemach domofonowych, kontroli dostępu i innych. Dlatego warto wiedzieć do czego służą. Te urządzenia są wykorzystywane w wielu typach drzwi, bez względu na to, z czego zostały zrobione.

Zobacz więcej

Praca na wysokości: z czym się wiąże i o czym warto pamiętać.

10-08-2017

Według danych Państwowej Inspekcji Pracy, najczęstszą przyczyną śmiertelnych wypadków przy pracy (głównie na budowie) jest upadek z wysokości. Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, pracodawca powinien zadbać o to, by miejsce pracy było odpowiednio zabezpieczone i spełniało przepisy BHP. Pracownik, z kolei (poza szkoleniami), musi przejść szereg badań lekarskich, dopuszczających go do wykonywania tego typu zawodu. W poniższym artykule opisujemy z jaką częstotliwością trzeba sprawdzać swoją zdolność do pracy na wysokości oraz u jakich lekarzy specjalistów należy się zbadać.

Zobacz więcej

Jak zaplanować oświetlenie w mieszkaniu

08-08-2017

Oświetlenie mieszkania to jeden z najistotniejszych punktów aranżacji jego wnętrza. Właściwe rozplanowanie umiejscowienia oraz rodzaju źródeł światła ma ogromny wpływ na funkcjonalność pomieszczeń, a także ich wygląd. Oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest rozpraszanie mroku, oświetlenie ma niebagatelny wpływ na atmosferę panującą w pomieszczeniu, a także nastrój i samopoczucie przebywających w nim osób.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo