Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Urządzamy nowoczesne wnętrze. Jakie schody i balustrady wybrać do minimalistycznego domu?

14-11-2017

W ostatnich latach prywatni inwestorzy coraz chętniej decydują się na nowoczesne projekty domów. Kamienne elewacje, minimalistyczna stylistyka, stal i szkło – to elementy coraz powszechniej spotykane na posesjach Polaków. O ile zewnętrznym wyglądem zajmują się architekci, o tyle wnętrza domów nasi rodacy zazwyczaj aranżują sami. Jak dobrze zagrać minimalistycznymi konstrukcjami, aby wnętrze nabrało gustownego charakteru?

Zobacz więcej

Problemy z zarządzaniem dokumentacją projektową – dlaczego warto wdrożyć oprogramowanie Vault?

07-11-2017

Dynamiczny rozrost dokumentacji cyfrowej, jej rozwarstwienie i trudny do opanowania potok informacji oraz danych dotyczących dokumentów projektowych sprawia, że firmy produkujące urządzenia i maszyny przemysłowe miewają coraz większe problemy z opanowaniem przepływu dokumentacji. Co więcej, problem piętrzącej się dokumentacji nie dotyczy wyłącznie działu konstrukcyjnego, który nierzadko stanowi metaforyczne serce firm produkcyjnych. Dopasowywanie produkowanych urządzeń i maszyn do ściśle określonych wymagań i potrzeb firm produkcyjnych generuje coraz większy i trudniejszy do opanowania potok danych. Wpływa on na zatory w każdym dziale i komórce firmy uczestniczących w tworzeniu produktów.

Zobacz więcej

Przygotowanie łazienki dla seniora

23-10-2017

Starsze osoby zwykle wymagają szczególnej uwagi. Z wiekiem pogarsza się ich refleks, a i siły powoli maleją. Właśnie z tego powodu projektowanie pomieszczenia z myślą o nich stanowi tak wielkie wyzwanie.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo