Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wybieramy farbę do podłóg

01-04-2014

Wszyscy Ci, którzy posiadają w swoim mieszkaniu drewnianą podłogę wiedza, że należy o nią dbać, aby zachowała na dłużej swoją dobra jakość. Do malowania podłóg drewnianych powinno się stosować farby odporne na ścieranie i szorowanie. Do tego celu są dostępne w sklepach malarskich specjalne farby do podłóg. Posiadają one specjalne składniki i właściwości, gdyż farba położona na podłodze jest częściej niż inne powierzchnie narażona na uszkodzenia.

Zobacz więcej

Najlepszy Wyrób Targów

04-03-2014

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki Konkursu na Najlepszy Wyrób XII Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA 2014 oraz XXII Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2014. Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zobacz więcej

Już wkrótce Targi BUD-GRYF SZCZECIN / ENERGIA

03-03-2014

BUD-GRYF SZCZECIN, to największa targowa impreza branży budowlanej w północno-zachodniej Polsce, chętnie odwiedzana przez architektów, deweloperów, firmy wykonawcze a także indywidualnych inwestorów.  Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych –  to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Impreza gromadzi co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo