Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Targi Budownictwa - TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE - 23-24.03 Jaworzno

09-03-2013

Podczas tegorocznej edycji targów swoją ofertę będzie prezentować blisko 80 wystawców z Jaworzna jak i pobliskich miejscowości. Impreza obejmuje branże: ogólnobudowlaną, wykończeniową, usługową.

Zobacz więcej

XI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2013

08-03-2013

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i  Wystawa TELETECHNIKA. Na ponad 10 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.

Zobacz więcej

Przyszłość budownictwa w Polsce i na świecie

21-02-2013

Osłabienie koniunktury makroekonomicznej i problemy wewnątrz branży budowlanej nie nastrajają do optymistycznego myślenia o najbliższej przyszłości budownictwa w Polsce. Zauważalne jest osłabienie bodźców jakimi były Euro 2012 i dopływ środków unijnych na finansowanie inwestycji. Zmniejszyła się aktywność inwestycyjna w sektorze drogowym, a kryzys na rynku pracy, zmniejszenie dochodów i utrudniony dostęp do kredytowania wpływa hamująco na budownictwo mieszkaniowe. Jak rysuje się przyszłość branży? Czy jest się czego obawiać?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo