Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Program szkoleń na Targach ELEKTROTECHNIKA 2014

07-01-2014

Targom ELEKTROTECHNIKA 2014 towarzyszy cykl szkoleń oraz warsztatów, które stanowią kompendium wiedzy technicznej i prawno-normalizacyjnej niezbędnej do projektowania i kierowania elektrycznymi i teletechnicznymi pracami budowlanymi, pracami modernizacyjnymi oraz eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.

Zobacz więcej

Sposób na ścieki

03-01-2014

Mieszkańców wszystkich państw, w tym i naszego, można dzielić według najrozmaitszych kryteriów. Jedne z nich mają znaczenie polityczne, inne dotyczą kultury lub religii, a jeszcze inne stosunków gospodarczych. W każdym jednak kraju bardzo istotny, i to z wielu względów, jest podział obywateli na tych, którzy zamieszkują wielkie aglomeracje i tych, których siedziby są oddalone od wielkomiejskich skupisk i znajdują się w małych miasteczkach, niewielkich osadach czy licznych ośrodkach wiejskich.

Zobacz więcej

OSIEDLE KAPRIOLA – OSIEDLE SPEŁNIONYCH MARZEŃ

30-12-2013

Dom – spokojna przystań i bezpieczna przyszłość dla Ciebie i Twojej rodziny. To dlatego tak ważne jest, aby mieć to miejsce w swoim życiu – miejsce, do którego można wracać. Jeżeli czujesz, że to najwyższa pora, by móc zapuścić korzenie w swoich wymarzonych czterech kątach, powinna zainteresować Cię oferta Osiedla Kapriola na Wilanowie – osiedla, gdzie spełniają się marzenia.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo