Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Ta drukarka to potrafi!

02-02-2018

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie firmy, w której nie ma możliwości drukowania: dokumentów, projektów, informacji. Drukują wszyscy, choć potrzeby w tym zakresie mogą się różnić w zależności od rodzaju działalności.

Zobacz więcej

Płyty poliuretanowe czy natryskowe ocieplanie budynku poliuretanem - co wybrać?

22-01-2018

Wysoki współczynnik izolacji termicznej i likwidacja istniejących mostków termicznych sprawiają, że w naszym domu będzie ciepło, a rachunki za ogrzewanie będą na zadowalającym poziomie. Po latach dominacji na rynku ociepleń budynków wełny mineralnej i płyt styropianowych przyszła pora na zmianę. Obecnie coraz częściej izolację termiczną wykonuje się z pianki poliuretanowej - PIR lub PUR. Którą wybrać?

Zobacz więcej

Jak zaprojektować ergonomiczną i nowoczesną halę produkcyjną

08-01-2018

Współczesne realia gospodarki rynkowej zmuszają przedsiębiorstwa produkcyjne do ciągłego wdrażania zmian zapewniających im przewagę konkurencyjną. Dlatego też nowoczesne hale stalowe wykorzystywane w produkcji muszą wspierać firmy w szybkim wprowadzaniu niezbędnych ulepszeń. Na szczęście odpowiednio zaprojektowana i dostatecznie ergonomiczna hala produkcyjna wykonana na podstawie konstrukcji stalowych jest przystosowana do modyfikacji w znacznie większej mierze niż tradycyjne murowane budynki. Pewnie dlatego hale stalowe są tak powszechnie stosowane w różnych gałęziach nowoczesnej produkcji.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo