Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Izolacja budynku - pianka, czy wełna?

22-08-2014

Planując budowę domu, musisz podjąć dziesiątki decyzji. Większość z nich podjąć trudno, ponieważ przeciętny człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy o budownictwie, a wybór materiałów budowlanych i izolacyjnych jest bardzo zróżnicowany. Każdy z nas chce, aby wymarzony dom był bezpieczny i zdrowy dla naszych rodzin. Sięgamy więc po wiedzę do eksperta XXI wieku, jakim jest Internet. Czytamy o materiałach, kosztach i zaczynamy zdawać sobie sprawę, że im więcej wiemy tym trudniej podjąć decyzję. Stawiamy więc często na najprostsze i najpopularniejsze rozwiązania, jakie oferuje rynek budowlany i zaczynamy działać. Czy aby zawsze najbardziej popularne rozwiązania są najkorzystniejsze?

Zobacz więcej

Niezawodne rozwiązania dla Twojego domu

19-08-2014

Bez względu na to, czy za oknem panuje upał, czy nastały już pierwsze mrozy, warto mieć na uwadze bezpieczeństwo i niezawodność instalacji, która znajduje się naszym domu lub mieszkaniu. Urządzenia, na co dzień ułatwiające nam życie, potrafią bowiem zepsuć się w najmniej spodziewanym momencie. Cieknące rury od zlewu to koszmar każdej gospodyni domu. Zapewne też nikt nie chciałby podczas gorącego lata rezygnować z prysznica z powodu zepsutego zaworu albo podczas największych mrozów marznąć przez niedziałający system grzewczy.

Zobacz więcej

Konstrukcje stalowe – nowoczesne rozwiązania

13-08-2014

Stal jako materiał konstrukcyjny znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach techniki. Jego właściwości, w tym: wytrzymałość na rozciąganie, ściskanie i zginanie, sprężystość oraz jednorodna struktura są szczególnie doceniane w budownictwie, o czym świadczy rosnąca popularność hal stalowych. 

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo