Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wyroby hutnicze – mini słownik

08-08-2014

Huty, które dostarczają wielu gałęziom przemysłu niezbędnych materiałów i elementów do wytwarzania produktów codziennego użytku, rządzą się własnymi zasadami produkcji i używają typowej dla swojej dziedziny terminologii. Przedstawione poniżej pojęcia i procesy stanowią podstawową wiedzę na temat przemysłu metalurgicznego.

Zobacz więcej

Jak wybrać właściwą poziomicę?

05-08-2014

Taniej dwa razy zmierzyć, niż potem musieć poprawiać. – Ta prosta zasada dotyczy każdego w zasadzie remontu i budowy. Jak jednak wybrać odpowiednią do naszych potrzeb poziomicę? Na rynku dostępnych jest ich całe zatrzęsienie. Warto pamiętać o kilku szczegółach.

Zobacz więcej

Tapeta ścienna w Twoim mieszkaniu

01-08-2014

Tapety ścienne jako elementy dekoracyjne mieszkania wracają do łask i są coraz częściej wybierane podczas remontów a także urządzania nowych wnętrz. Na rynku dostępnych jest wiele oryginalnych wzorów oraz kolorów tapet, co niewątpliwie ułatwia zaprezentowanie ścian w ciekawym wydaniu. Śledząc trendy wnętrzarskie można również zauważyć często wykorzystywaną przez stylistów tendencję do łączenia ze sobą tapet ściennych oraz farb. Jedna ze ścian pokrywana jest kolorową farbą, a inna tapetą. Niezależnie od tego na jaki wariant się zdecydujemy i czym finalnie pokryjemy powierzchnię należy ją wcześniej odpowiednio przygotować.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo