Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Jak dobrać odpowiednie płytki do łazienki?

17-03-2015

Dobranie odpowiednich płytek do łazienki wymaga chwili koncentracji. Jest to na tyle specyficzna rzecz, bo jak dobrze sobie zdajemy sprawę płytki to pierwsza rzecz, na którą się decydujemy. Dlatego w tej sytuacji nie wolno kierować się emocjami, trzeba być dokładnym i skrupulatnym, zachowując całkowicie trzeźwy i analityczny umysł. Musimy zastanowić się najpierw nad kilkoma ważnymi kwestiami, za nim zaczniemy dobierać płytki.

Zobacz więcej

Wentylacja grawitacyjna a mechaniczna - wady i zalety.

26-02-2015

Jedną z ważniejszych kwestii podczas budowy domu jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji przyszłych pomieszczeń. Rozwiązanie może być proste, o ile wybór między sposobem grawitacyjnym a mechanicznym, jest poprzedzony dokładną analizą wszystkich „za” i „przeciw”. Poniższy tekst, pomoże ci rozeznać się w temacie.

Zobacz więcej

Warszawa dla biznesu branży budowlanej

10-02-2015

Przegląd rynkowych nowości, wartościowe kontakty biznesowe, konferencje, warsztaty i pokazy poświęcone branżowym aktualnościom– takie możliwości dają targi B2B. Ich nową jakość tworzy w Polsce firma Lentewenc, należąca do ITE Group –wiodącego organizatora targów na świecie. Wychodząc naprzeciw spodziewanym zmianom, organizatorzy targów Warsaw Build rozpoczęli przygotowania do ich kolejnej edycji – już teraz wiadomo, że odbędą się w dniach 16-18 września 2015 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo