Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Budowa hali przemysłowej krok po kroku.

18-06-2014

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa, prowadzące działalność w branży przemysłowej coraz częściej decydują się na budowę hali produkcyjnej bądź magazynowej w oparciu o konstrukcje stalowe. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści – stal to materiał solidny i wytrzymały, a jednocześnie lekki i elastyczny. Wybudowanie obiektu stalowego jest także mniej czasochłonne. Co ważne, stal umożliwia rozbudowę budynku w przyszłości i dostosowanie go do aktualnych potrzeb. Przed rozpoczęciem prac budowlanych powinniśmy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników.

Zobacz więcej

Rolety wewnętrzne do naszego domu

06-06-2014

Myślisz o zamontowaniu w swoim domu rolet wewnętrznych, ale nie wiesz jakie będą najlepsze? Ogromny asortyment nie pomaga na pewno w wyborze idealnego modelu. Chcąc ułatwić sobie podjęcie decyzji, warto zastanowić się już na samym początku nad tym, jakie mamy oczekiwania wobec rolet. Wybór właściwych osłon na nasze okna zależy bowiem od kilku czynników, które należy przeanalizować przed ich zakupem.

Zobacz więcej

Czas na zakup nowych mebli ogrodowych

27-05-2014

Wraz z nadejściem cieplejszej aury coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz, zamieniając salon na ogród lub taras. Dzięki gustownemu urządzeniu naszego letniego ogrodu, zyskamy przytulne miejsce do odpoczynku wśród kwiatów, zielonej roślinności i promieni słońca. Planując aranżację ogrodu, warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich mebli – najlepiej, by były one nie tylko wygodne, ale również stylowo się prezentowały.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo