Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Tapeta ścienna w Twoim mieszkaniu

01-08-2014

Tapety ścienne jako elementy dekoracyjne mieszkania wracają do łask i są coraz częściej wybierane podczas remontów a także urządzania nowych wnętrz. Na rynku dostępnych jest wiele oryginalnych wzorów oraz kolorów tapet, co niewątpliwie ułatwia zaprezentowanie ścian w ciekawym wydaniu. Śledząc trendy wnętrzarskie można również zauważyć często wykorzystywaną przez stylistów tendencję do łączenia ze sobą tapet ściennych oraz farb. Jedna ze ścian pokrywana jest kolorową farbą, a inna tapetą. Niezależnie od tego na jaki wariant się zdecydujemy i czym finalnie pokryjemy powierzchnię należy ją wcześniej odpowiednio przygotować.

Zobacz więcej

Czy potrzebny jest w domu kominek?

24-07-2014

Projektanci zadbali o to, by współczesne domy były funkcjonalne i dlatego często brakuje w nich kominka. Wiadomo, że zakłada się nowoczesne centralne ogrzewanie, a kominek jako dodatkowe źródło ciepła jest wtedy zbędny. Po co zatem go robić?

Zobacz więcej

Ogrodzenie wyznacznikiem bezpieczeństwa

18-07-2014

Ogrodzenia w życiu każdego człowieka odgrywają bardzo ważną rolę. Zrozumieją to ci, którzy mieszkają w prywatnych domach, mają własne działki lub ogródki oraz prowadzą firmę, którą za wszelką cenę chcą ochronić przed ewentualnymi nieproszonymi gośćmi. Ogrodzenie tworzy barierę - jest pierwszą przeszkodą dla tych, którzy mają niecne plany względem mienia lub mieszkańców danej nieruchomości.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo