Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Bezpieczna instalacja elektryczna

25-11-2014

Podczas budowy domu lub jego remontu przychodzi czas kiedy należy rozprowadzić lub wymienić instalację elektryczną. To ważne żeby wykonał ją dla nas doświadczony elektryk. Unikniemy w ten sposób błędów przy instalacji, które w konsekwencji mogą prowadzić do awarii i pożaru. Jak zatem zabrać się do montażu instalacji elektrycznej? Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej

Przegląd materiałów izolacyjnych

21-11-2014

Na rynku budowlanym znajdują się różne materiały i każdy z nich jest na swój sposób dobry. Ważne jest żeby dowiedzieć się, który z nich jest lepszy i na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Materiał izolacyjny to jeden z ważniejszych produktów, jakie wybieramy rozpoczynając budowę. Powinien chronić nasz dom przez kolejne długie lata, idealnie izolować ciepło tak, żebyśmy mogli zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu oraz być bezpieczny dla naszego zdrowia. Jaki materiał wybrać? Który jest wydajniejszy? Który jest bezpieczniejszy?

Zobacz więcej

Sposoby odprowadzania przydomowych ścieków

14-11-2014

Przydomowe oczyszczalnie ścieków cieszą się coraz większą popularnością. Czym różnią się od szamb, na czym polega zasada ich działania i gdzie mogą być stosowane? Warto to sprawdzić przed podjęciem decyzji o wyborze sposobu odprowadzania ścieków.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo