Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Gwintowanie ręczne – co musisz o nim wiedzieć?

06-03-2018

Zerwana śruba lub nakrętka? Tworzenie wysokiej jakości gwintów i części zamiennych w domowych warunkach jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy w tym celu zaopatrzyć się w zestaw gwintowników i narzynek, które umożliwiają wykonanie różnorodnych śrubowych nacięć na wielu powierzchniach. Podpowiadamy jak prawidłowo wykonać gwint wewnętrzny i zewnętrzny oraz jakie narzędzia są do tego potrzebne.

Zobacz więcej

Bramy rozwierane przeciwpożarowe - wydzielanie stref przeciwpożarowych w budynkach

28-02-2018

Wydzielanie stref przeciwpożarowych stanowi obowiązek, który muszą spełnić wszyscy zarządcy obiektów użyteczności publicznej. Reguluje to Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r., które określa jakim warunkom technicznym powinny odpowiadać budynki. Specjalistyczne oddzielenia przeciwpożarowe, posiadające klasę EI cechuje  odporność na ogień, która pozwala wydłużyć czas niezbędny do przeprowadzenia ewakuacji, a także stanowi naturalną barierę przeciw rozprzestrzenianiu się płomieni, zanim na miejsce przybędzie zastęp straży pożarnej.

Zobacz więcej

Firma sprzątająca to dobry biznes

27-02-2018

Mimo że na rynku jest całkiem sporo firm sprzątających, to ciągle nie maleje zapotrzebowanie na ich usługi. Szczególnie w dużych miastach firmy sprzątające są bardzo mile widziane i mogą liczyć na dużą ilość zleceń. Z oferty firm sprzątających korzystają osoby prywatne, które z jakichś względów nie mogą posprzątać swojego domu, ale głównymi zleceniodawcami są przede wszystkim firmy i instytucje. To one gwarantują firmom sprzątającym stałe zamówienia i atrakcyjne zarobki.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo