Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

W czym specjalizuje się administrator nieruchomości?

02-12-2022

Administrator nieruchomości pełni bardzo istotną funkcję w działaniu każdego obiektu budowlanego. Jego podstawową rolą jest przede wszystkim nadzorowanie powierzonej mu nieruchomości oraz czuwanie nad jej prawidłowym funkcjonowaniem. Na jego zadania składa się m. in. dbanie o czystość i porządek na terenach wspólnych, utrzymywanie stałego kontaktu z lokatorami, a także zapewnienie mieszkańcom i użytkownikom obiektu poczucia bezpieczeństwa. To jednak nie wszystko – zakres obowiązków administratora jest bowiem znacznie szerszy!

Zobacz więcej

Zarządzanie budynkami na miarę XXI wieku

15-11-2022

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom obsługa wielu procesów jest dużo łatwiejsza i bezpieczniejsza. Dostępna technologia pozwala skutecznie zadbać o zarządzanie wieloma systemami, co stanowi gwarancję efektywności i wydajności. Automatyzacja pozwala cieszyć się wygodą w przypadku wielu różnorodnych dziedzin. Istnieją rozwiązania, które w ramach jednego systemu na przykład sterują obiektem i zarządzają jego rozmaitymi funkcjami.

Zobacz więcej

Ubijak Proctora - do czego służy? Jak dobrać odpowiedni model?

04-07-2022

Przygotowania do rozpoczęcia inwestycji budowlanej powinny objąć badanie właściwości gruntu. Pozwoli one na ocenienie, jakie prace są konieczne, by przystosować podłoże do wymagań danego projektu. Jednym z najważniejszych parametrów gruntu jest stopień jego zagęszczenia, wpływający na stabilność konstrukcji budynków, dróg czy obiektów inżynieryjnych.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo