Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Ubijak Proctora - do czego służy? Jak dobrać odpowiedni model?

04-07-2022

Przygotowania do rozpoczęcia inwestycji budowlanej powinny objąć badanie właściwości gruntu. Pozwoli one na ocenienie, jakie prace są konieczne, by przystosować podłoże do wymagań danego projektu. Jednym z najważniejszych parametrów gruntu jest stopień jego zagęszczenia, wpływający na stabilność konstrukcji budynków, dróg czy obiektów inżynieryjnych.

Zobacz więcej

Pręt okrągły gorącowalcowany toczony nierdzewny

04-12-2021

Szukając najlepszej jakości materiałów konstrukcyjnych, które sprawdzą się w każdej sytuacji, będą odporne na niekorzystne warunki pogodowe oraz odpowiednie do wielu konstrukcji stosowanych w przeróżnych gałęziach przemysłowych, to świetnym, a wręcz niezastąpionym rozwiązaniem mogą okazać się pręty nierdzewne. Ten produkt jest podstawowym elementem nie tylko w znanym wszystkim tradycyjnym budownictwie, ale także coraz częściej można go również spotkać w nowoczesnym przemyśle maszynowym.

Zobacz więcej

Co należy uwzględnić podczas projektowania hali produkcyjnej?

22-10-2021

Budowa hal produkcyjnych wymaga nie tylko odpowiednio przemyślanego projektu architektonicznego i pozwoleń, ale przede wszystkim spełnienia wszelkich norm europejskich. Co należy wiedzieć na etapie projektowania hali przemysłowej lub produkcyjnej?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo