Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Budujesz dom? Sprawdź, dlaczego warto wybrać dachówkę ceramiczną

15-07-2014

Od odpowiedniego materiału na dach zależy wiele – przede wszystkim bezpieczeństwo konstrukcji oraz jej trwałość, izolacja całego budynku, a także jego estetyka. Dobór tego właściwego nie jest wobec tego łatwą decyzją i często wymaga pójścia na kompromis, gdy trzeba pogodzić ze sobą jakość i cenę. Optymalnym rozwiązaniem, które w dłuższej perspektywie jest też bardziej opłacalne, jest dachówka ceramiczna.

Zobacz więcej

Wiertarki w wymiarze przemysłowym

30-06-2014

Wiertarka jest tym urządzeniem, które towarzyszy każdemu majsterkowiczowi, właścicielowi małego czy dużego warsztatu, budowniczemu, stolarzowi, specjaliście od produktów z metalu i wielu innym osobom. Zależnie od przetwarzanego materiału wykorzystuje się różne wersje tego urządzenia, od prostych, obsługiwanych ręcznie po rozbudowane, zaawansowane technicznie wiertarki produkcyjne.

Zobacz więcej

Budowa hali przemysłowej krok po kroku.

18-06-2014

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa, prowadzące działalność w branży przemysłowej coraz częściej decydują się na budowę hali produkcyjnej bądź magazynowej w oparciu o konstrukcje stalowe. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści – stal to materiał solidny i wytrzymały, a jednocześnie lekki i elastyczny. Wybudowanie obiektu stalowego jest także mniej czasochłonne. Co ważne, stal umożliwia rozbudowę budynku w przyszłości i dostosowanie go do aktualnych potrzeb. Przed rozpoczęciem prac budowlanych powinniśmy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo