Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Czas na zakup nowych mebli ogrodowych

27-05-2014

Wraz z nadejściem cieplejszej aury coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz, zamieniając salon na ogród lub taras. Dzięki gustownemu urządzeniu naszego letniego ogrodu, zyskamy przytulne miejsce do odpoczynku wśród kwiatów, zielonej roślinności i promieni słońca. Planując aranżację ogrodu, warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich mebli – najlepiej, by były one nie tylko wygodne, ale również stylowo się prezentowały.

Zobacz więcej

VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE, Karków 29-30.10.2014

19-05-2014

Targi przeznaczone są dla przedstawicieli przemysłu: spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, budowlanego, rolniczego, drzewnego, przetwórczego, wydobywczego, metalurgicznego, mineralnego, gospodarowania odpadami i innych. Podczas targów nie zabraknie również KONFERENCJI poświęconej materiałom sypkim i masowym oraz tradycyjnie odbywających się na każdych targach formatu easyFairs® - bezpłatnych seminariów learnShops™.

Zobacz więcej

Mozaika pałacowa - doskonały sposób na dekorację podłogi

13-05-2014

Podłoga jest dziś nie tylko elementem funkcjonalnym, ale w wielu miejscach pełni również funkcję dekoracyjną. Czy to poprzez wybór odpowiedniej kolorystyki, czy też dzięki umieszczonym na niej wzorom, które doskonale uzupełniają się z resztą aranżacji pomieszczenia.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo