Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Ogrodzenie wyznacznikiem bezpieczeństwa

18-07-2014

Ogrodzenia w życiu każdego człowieka odgrywają bardzo ważną rolę. Zrozumieją to ci, którzy mieszkają w prywatnych domach, mają własne działki lub ogródki oraz prowadzą firmę, którą za wszelką cenę chcą ochronić przed ewentualnymi nieproszonymi gośćmi. Ogrodzenie tworzy barierę - jest pierwszą przeszkodą dla tych, którzy mają niecne plany względem mienia lub mieszkańców danej nieruchomości.

Zobacz więcej

Budujesz dom? Sprawdź, dlaczego warto wybrać dachówkę ceramiczną

15-07-2014

Od odpowiedniego materiału na dach zależy wiele – przede wszystkim bezpieczeństwo konstrukcji oraz jej trwałość, izolacja całego budynku, a także jego estetyka. Dobór tego właściwego nie jest wobec tego łatwą decyzją i często wymaga pójścia na kompromis, gdy trzeba pogodzić ze sobą jakość i cenę. Optymalnym rozwiązaniem, które w dłuższej perspektywie jest też bardziej opłacalne, jest dachówka ceramiczna.

Zobacz więcej

Wiertarki w wymiarze przemysłowym

30-06-2014

Wiertarka jest tym urządzeniem, które towarzyszy każdemu majsterkowiczowi, właścicielowi małego czy dużego warsztatu, budowniczemu, stolarzowi, specjaliście od produktów z metalu i wielu innym osobom. Zależnie od przetwarzanego materiału wykorzystuje się różne wersje tego urządzenia, od prostych, obsługiwanych ręcznie po rozbudowane, zaawansowane technicznie wiertarki produkcyjne.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo