Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Kiedy i jak należy odwadniać grunt?

13-01-2014

Sprawne przeprowadzenie budowy w dużym stopniu zależy od tempa przeprowadzenia prac ziemnych. Elementem prac ziemnych jest przeprowadzenie prac budowlanych w zakresie instalacji przewodów oraz rurociągów. Niejednokrotnie przeprowadzenie ich wymaga odpowiedniego przygotowania gruntów. Przeszkodę w pracach ziemnych może stanowić nawodnienie terenu. Woda znajdująca się w glebie może pochodzić zarówno z opadów, ale także może być to woda gruntowa.

Zobacz więcej

Targi BUD-GRYF SZCZECIN / ENERGIA 2014

07-01-2014

Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych – to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Impreza gromadzi co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

Zobacz więcej

Program szkoleń na Targach ELEKTROTECHNIKA 2014

07-01-2014

Targom ELEKTROTECHNIKA 2014 towarzyszy cykl szkoleń oraz warsztatów, które stanowią kompendium wiedzy technicznej i prawno-normalizacyjnej niezbędnej do projektowania i kierowania elektrycznymi i teletechnicznymi pracami budowlanymi, pracami modernizacyjnymi oraz eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo