Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Raport - TARGI ŚWIATŁO 2012 oraz z X Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2012

17-04-2012

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z XX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego - Targów ŚWIATŁO, oraz z X Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA, które odbyły się w dniach 12-14 marca br. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym.

Zobacz więcej

Deweloperzy zbudowali przeszło dwukrotnie więcej mieszkań

19-03-2012

Luty obfitował w pozytywne dane o budownictwie mieszkaniowym. Względem analogicznego okresu przed rokiem poprawiły się wyniki we wszystkich badanych przez GUS obszarach. Nawet na takim tle wyróżniali się deweloperzy, którzy nie tylko rozpoczynają nowe budowy, ale też oddali do użytkowania o 108,7% więcej mieszkań niż w lutym 2011 roku.

Zobacz więcej

Podsumowanie - Targi Budowlane SIBEX 2012 / Targi Wyposażenia SilesiaINTERIOR 2012

01-03-2012

Zakończyły się 5. Targi Budowlane SIBEX 2012 oraz 2. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR 2012. Wzięło w nich udział 290 Wystawców wypełniając całą Halę Wystawową Expo Silesia w Sosnowcu. Powierzchnia stoisk netto wyniosła ok. 4.400 mkw. Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję za uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo