Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających

25-06-2015

Zbliża się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Imprezy tematycznie ze sobą korespondują, dzięki czemu spektrum wystawców i odwiedzających będzie wyjątkowo szerokie.

Zobacz więcej

Zmiany w prawie budowlanym – skorzystają inwestorzy indywidualni i przedsiębiorcy

19-06-2015

Dnia 28 czerwca 2015 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy o prawie budowlanym, znosząca wymóg uzyskania pozwoleń na budowę określonych obiektów, w tym domów jednorodzinnych. Krótszy czas oczekiwania na decyzję i mniej obowiązkowych zaświadczeń to korzystne zmiany dla inwestorów i szansa na poprawę koniunktury w branży budowlanej.

Zobacz więcej

Ładna posadzka, czyli czym wykończyć podłogę

09-06-2015

W mieszkaniach, w których się wychowaliśmy, na podłodze najczęściej były panele, płytki PCV lub linoleum. Na szczęście wykańczając własny domu możemy wybierać spośród wielu innych materiałów. Kierowanie się własnym gustem to podstawa, jednak powinniśmy też zwrócić uwagę na właściwości praktyczne wybranego pokrycia.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo