Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wnętrza dla biznesu

28-05-2015

Jeszcze dwie dekady tewmu od pracowników wymagało się jedynie wykonywania obowiązków, zapewniało się im niezbędne narzędzia pracy i... tyle. Nikt nie przejmował się takimi szczegółami jak otoczenie czy środowisko pracy. Na szczęście sytuacja ta bardzo się zmieniła i praktycznie wszyscy właściciele firm zdają sobie sprawę z tego, że miejsce, w którym pracownicy pracują, ma ogromny wpływ na ich efektywność.

Zobacz więcej

Kaski i hełmy ochronne – bezpieczeństwo ponad wszystko!

05-05-2015

Najważniejsze podczas robót budowlanych i pracy fizycznej jest bezpieczeństwo pracowników. Kaski i hełmy ochronne, będące podstawowym zabezpieczeniem głowy osób pracujących fizycznie są niezbędnym elementem wyposażenia firmy.

Zobacz więcej

Niestandardowe wykorzystanie betonu i ciekawostki z tym związane

05-05-2015

Cement połączony z piaskiem i wodą był wykorzystywany nie tylko do budowy ścian. Już w średniowieczu robiono z niego elementy dekoracyjne. Dziś coraz swobodniej używa się go do dekorowania pomieszczeń. Dekoracje z surowego betonu najlepiej sprawdzają się w nowoczesnych miejscach. Efekt powstały po zastosowaniu go na ścianie jest oryginalny i niepowtarzalny, ale na takie rozwiązanie decydują się jedynie odważne osoby.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo