Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Warszawa dla biznesu branży budowlanej

10-02-2015

Przegląd rynkowych nowości, wartościowe kontakty biznesowe, konferencje, warsztaty i pokazy poświęcone branżowym aktualnościom– takie możliwości dają targi B2B. Ich nową jakość tworzy w Polsce firma Lentewenc, należąca do ITE Group –wiodącego organizatora targów na świecie. Wychodząc naprzeciw spodziewanym zmianom, organizatorzy targów Warsaw Build rozpoczęli przygotowania do ich kolejnej edycji – już teraz wiadomo, że odbędą się w dniach 16-18 września 2015 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Zobacz więcej

Jak dobrać odpowiednią zaprawę cementową?

04-02-2015

Podczas stawiania obiektu budowlanego jednym z głównych wykorzystywanych materiałów budowlanych jest zaprawa. Do murowania grubych spoin ok. 10-15 cm, czyli stawiania murów zewnętrznych budynku, używamy zaprawy cementowej lub cementowo-wapiennej. Na rynku budowlanym mamy do wyboru kilka ich marek (klas).

Zobacz więcej

Prasy hydrauliczne w procesach produkcyjnych

23-01-2015

Urządzenia i przedmioty wykonywane z udziałem metalowych elementów można znaleźć w każdym domu czy firmie. Elementy mebli, komputerów, akcesoriów kuchennych, oświetlenia i dziesiątek innych przedmiotów codziennego użytku w procesie wytwarzania przechodzi przez okres wytwarzania odpowiednio ukształtowanych elementów z metalu. Mogą one być jedynie profilowane lub też wyposażane w odpowiednie otworzy, jak przykładowa kratka wentylacyjna komputera, czy wycięcie na programator w pralce automatycznej. Za powstawanie takich modułów składowych odpowiadają prasy hydrauliczne.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo