Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas

09-09-2014

VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas, które odbędą się w dniach 29 i 30 października br. w Krakowie to profesjonalne forum, na którym spotkają się producenci, dystrybutorzy i odbiorcy sprzętu i rozwiązań wykorzystywanych w zakładach przerabiających i produkujących materiały sypkie i masowe.Zwiększenie powierzchni wystawienniczej, wzrost liczby wystawców oraz międzynarodowy charakter imprezy sprawiają, że targi SyMas to największa impreza dla tej branży w centralnej i środkowej Europie.

Zobacz więcej

Szeroka oferta markowej odzieży ochronnej i artykułów bhp - katalog „World Wide Work by MEWA” już jest dostępny

04-09-2014

Jak właściwie ubierają się dziś w pracy rzemieślnicy i pracownicy fizyczni? Praktycznie i na tyle bezpiecznie, na ile wymaga tego ich praca. Ale z pewnością już nie monotonnie i nie brzydko. Całą paletę możliwości dostosowanych do każdego klienta zawiera na 350 stronach katalog „World Wide Work by MEWA“. Katalog nowej marki odzieży ochronnej i artykułów bhp, oferowanych przez firmę MEWA, dostępny będzie od 1 września b.r. Nowy katalog oferuje większy niż dotąd wybór artykułów modnych marek dla wszystkich zawodów i branż.

Zobacz więcej

Izolacja budynku - pianka, czy wełna?

22-08-2014

Planując budowę domu, musisz podjąć dziesiątki decyzji. Większość z nich podjąć trudno, ponieważ przeciętny człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy o budownictwie, a wybór materiałów budowlanych i izolacyjnych jest bardzo zróżnicowany. Każdy z nas chce, aby wymarzony dom był bezpieczny i zdrowy dla naszych rodzin. Sięgamy więc po wiedzę do eksperta XXI wieku, jakim jest Internet. Czytamy o materiałach, kosztach i zaczynamy zdawać sobie sprawę, że im więcej wiemy tym trudniej podjąć decyzję. Stawiamy więc często na najprostsze i najpopularniejsze rozwiązania, jakie oferuje rynek budowlany i zaczynamy działać. Czy aby zawsze najbardziej popularne rozwiązania są najkorzystniejsze?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo