Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Pręt okrągły gorącowalcowany toczony nierdzewny

04-12-2021

Szukając najlepszej jakości materiałów konstrukcyjnych, które sprawdzą się w każdej sytuacji, będą odporne na niekorzystne warunki pogodowe oraz odpowiednie do wielu konstrukcji stosowanych w przeróżnych gałęziach przemysłowych, to świetnym, a wręcz niezastąpionym rozwiązaniem mogą okazać się pręty nierdzewne. Ten produkt jest podstawowym elementem nie tylko w znanym wszystkim tradycyjnym budownictwie, ale także coraz częściej można go również spotkać w nowoczesnym przemyśle maszynowym.

Zobacz więcej

Co należy uwzględnić podczas projektowania hali produkcyjnej?

22-10-2021

Budowa hal produkcyjnych wymaga nie tylko odpowiednio przemyślanego projektu architektonicznego i pozwoleń, ale przede wszystkim spełnienia wszelkich norm europejskich. Co należy wiedzieć na etapie projektowania hali przemysłowej lub produkcyjnej?

Zobacz więcej

Praktyczne porady przy wyborze okien do twojego domu

17-08-2021

Odpowiedni dobór okien przekłada się na komfort pracy, odpoczynku, a ponadto poprawia izolację cieplną mieszkania. Przy szukaniu właściwych rozwiązań należy wziąć pod uwagę m.in. rodzaj i przeznaczenie konkretnych pomieszczeń. Inne wymagania będzie stawiać przed nami salon wyposażony na przykład w balkon czy taras, a inne niewielka kuchnia. Na co zwrócić uwagę, wybierając okna do pomieszczeń w domu czy mieszkaniu?  

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo