Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Czy warto zainwestować w pompę ciepła?

18-09-2013

Jednym z najnowocześniejszych źródeł ciepła dla budynków mieszkalnych jest pompa ciepła. To urządzenie, które wytwarza ciepło w sposób przyjazny środowisku, nie wymaga obsługi, a w eksploatacji jest dość tanie. Niestety, nie w każdym polskim domu takie urządzenie będzie spisywać się dobrze.

Zobacz więcej

III Targi DOM z POMYSŁEM - Zapraszają

17-09-2013

PROMOCJA-TARGI zaprasza w dniach 21-22.09.2013r. do odwiedzenia III edycji lokalnych, jedynych na terenie Powiatu Wadowickiego Targów „Dom z Pomysłem”. Są one skierowane do mieszkańców Gminy Andrychów oraz całego Powiatu Wadowickiego a głównie do tych, którzy są w trakcie budowy, remontu czy też urządzania swojego „M”. A ponadto dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat aktualnych nowości z zakresu materiałów budowlanych, instalacyjnych czy też wyposażenia wnętrz.

Zobacz więcej

Gliwice - Targi EXPOBUD - Zakończone

16-09-2013

W dniach 06-08.09.2013 w Gliwicach na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej ul. Kaszubska 28 odbywały się IX Targi Expobud. Podczas trzech dni targowych Swoją ofertę prezentowało kilkadziesiąt firm z miasta Gliwice, powiatu gliwickiego i okolic.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo