Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Już w październiku w Wieliczce II Targi STYLO-DOM!

30-09-2013

W dniach 05-06 października 2013 roku w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym „ Solne Miasto” w Wieliczce przy ul. T. Kościuszki odbędą się Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz „STYLO-DOM", których organizatorem jest firma „Promocja” z Wadowic. Targi te będą okazją do zaprezentowania pełnej gamy wyrobów i usług przez producentów i dystrybutorów regionu małopolski oraz śląska.

Zobacz więcej

Targi SyMas i MAINTENANCE już w przyszłym tygodniu w Krakowie – program towarzyszący

27-09-2013

IV edycja Targów MAINTENANCE oraz V edycja Targów SyMas, która już 2 i 3 października odbędzie się w Hali Targów w Krakowie na ul. Centralnej 41a, zapowiada się interesująco nie tylko ze względu na szeroką ofertę wystawców,ale również program towarzyszący.

Zobacz więcej

Prawdziwą duszą naszych domostw jest ciepło które w nich gości

23-09-2013

Prawdziwą duszą naszych domostw jest ciepło które w nich gości. Mowa oczywiście o cieple wprowadzanym przez naszych domowników, kochające nas osoby i tworzącą się tak atmosferę. Nie byłoby jednak tego wszystkiego, gdyby mieszkania były bez ogrzewania i dostępu do ciepłej wody. Wtedy nie zapewnilibyśmy sobie podstawowych czynników do funkcjonowania w naszych domach.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo