Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Budownictwo jesienią w Expo Silesia

13-09-2011

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia jesiennego sezonu targowego w Expo Silesia. Pierwszym i zarazem premierowym wydarzeniem są Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, podczas których nie zabraknie branżowych nowinek, porad fachowców i licznych atrakcji. Targi rozpoczną się w sobotę 17 września i potrwają do niedzieli.

Zobacz więcej

Spotkaj ekspertów ze swojej branży na targach SyMas i MAINTENANCE

03-08-2011

Jak szacują eksperci z branży budowlanej, wzrost zapotrzebowania na cement w bieżącym roku wyniesie od 5 do 8%.  Zwiększający się popyt na ten surowiec  pochodzi przede wszystkim z budownictwa drogowego. Ważnym  czynnikiem rozwoju sektora materiałów sypkich i masowych w branży budowlanej pozostają  projekty związane z ochroną środowiska, a także duże zapotrzebowanie w budownictwie mieszkaniowym. Wszystkie te czynniki wpływają na zwiększające się zapotrzebowanie na materiały budowlane.

Zobacz więcej

Firma Inchem Polonia Sp.zo.o. - Rzetelna w Biznesie

11-07-2011

Program „Rzetelni w Biznesie” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządności, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogli ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolskim bądź europejskim. Firma Inchem Polonia Sp.zo.o. została nagrodzona Europejskim Certyfikatem „Rzetelni w Biznesie”. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Inchem Polonia Sp. z o.o., Pan Piotr Gańczyk.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo