Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

WIOSNA BUDOWLANA ZAWITA DO JAWORZNA

01-03-2014

Podczas Targów swoją ofertę będzie prezentować blisko 70 wystawców działających w branży budowlanej na płaszczyźnie materiałów budowlanych, izolacyjnych, brukowych, stolarki okiennej, drzwiowej. Zaprezentują się także Firmy z ofertą wyposażenia od płytek ceramicznych po meble, schody. Producenci Techniki Grzewczej zaprezentują najnowsze systemy energooszczędnego ogrzewania.

Zobacz więcej

Dobroplast - dobre okna w doskonałych cenach

25-02-2014

Fabryka Okien i Drzwi Dobroplast od chwili swojego powstania stawia na wysoką jakość. Okna Dobroplast produkowane są w oparciu o najnowsze technologie i zawsze wyposażone w najwyższej klasy profil. Obecnie Dobroplast zajmuje pozycję branżowego lidera w produkcji stolarki PCV, okien i drzwi w Polsce i Europie.

Zobacz więcej

Podsumowanie XV Targów Budownictwa w Gliwicach

24-02-2014

W dniach 14-16.02.2014 w Gliwicach na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej ul. Kaszubska 28 odbywały się XV Targi Budownictwa. Podczas trzech dni targowych swoją ofertę prezentowało kilkadziesiąt firm z miasta Gliwice, powiatu gliwickiego i okolic. Swoją ofertę prezentowało blisko 120 wystawców z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej, wyposażenia wnętrz.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo