Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Kanapa miejscem spotkań i wypoczynku

28-01-2014

Starannie urządzone wnętrze gwarantuje właścicielowi komfortowe przebywanie w nim każdego dnia. Umożliwia odpoczynek po pracy i naładowanie akumulatorów na nowy dzień pełen wrażeń i nowych wyzwań. Jest również kolebką życia rodzinnego i towarzyskiego. Doskonałym miejscem wypoczynku i ważnym elementem każdego domu jest niewątpliwie kanapa.

Zobacz więcej

Kiedy i jak należy odwadniać grunt?

13-01-2014

Sprawne przeprowadzenie budowy w dużym stopniu zależy od tempa przeprowadzenia prac ziemnych. Elementem prac ziemnych jest przeprowadzenie prac budowlanych w zakresie instalacji przewodów oraz rurociągów. Niejednokrotnie przeprowadzenie ich wymaga odpowiedniego przygotowania gruntów. Przeszkodę w pracach ziemnych może stanowić nawodnienie terenu. Woda znajdująca się w glebie może pochodzić zarówno z opadów, ale także może być to woda gruntowa.

Zobacz więcej

Targi BUD-GRYF SZCZECIN / ENERGIA 2014

07-01-2014

Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych – to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Impreza gromadzi co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo