Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Jak zaprojektować ergonomiczną i nowoczesną halę produkcyjną

08-01-2018

Współczesne realia gospodarki rynkowej zmuszają przedsiębiorstwa produkcyjne do ciągłego wdrażania zmian zapewniających im przewagę konkurencyjną. Dlatego też nowoczesne hale stalowe wykorzystywane w produkcji muszą wspierać firmy w szybkim wprowadzaniu niezbędnych ulepszeń. Na szczęście odpowiednio zaprojektowana i dostatecznie ergonomiczna hala produkcyjna wykonana na podstawie konstrukcji stalowych jest przystosowana do modyfikacji w znacznie większej mierze niż tradycyjne murowane budynki. Pewnie dlatego hale stalowe są tak powszechnie stosowane w różnych gałęziach nowoczesnej produkcji.

Zobacz więcej

Zastosowanie złączek mosiężnych w praktyce

22-12-2017

Mosiężne złączki to elementy armatury o wysokich parametrach wytrzymałościowych, wykorzystywane do wykonywania trwałych, szczelnych połączeń. Z tego względu znalazły szerokie zastosowanie głównie w instalatorstwie. Gdzie się ich najczęściej używa i jakie można wskazać ich rodzaje?

Zobacz więcej

Jakie kotwy wybrać?

28-11-2017

Prace remontowe, budowlane i konstrukcyjne wymagają zastosowania rozmaitych łączników. Powinny być one dostosowane do rodzaju wykonywanej czynności, tak by stworzone połączenia cechowały się wytrzymałością i trwałością. Kiedy powinniśmy sięgnąć po kotwy i jakie ich rodzaje mamy do wyboru?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo