Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wybieramy drabinę do prac budowlanych

30-01-2019

Nawet tak prosta rzecz, jak drabina może sprawić nam wiele problemów podczas zakupu. Gdy wybierzemy się do sklepu, okaże się bowiem, że jej rodzajów jest całe mnóstwo, nie mówiąc już o różnicach dotyczących materiału, z jakiego zostały wykonane poszczególne modele. Wszystko to sprawia, że łatwo się w tym zagubić, dlatego dzisiaj zamieszczamy krótki poradnik odnośnie do wyboru odpowiedniej drabiny przeznaczonej do pracy na zewnątrz.

Zobacz więcej

Funkcjonalna zasłona okienna: tylko i wyłącznie roleta

29-01-2019

Wpadające przez okno słońce nie zawsze cieszy. W upalne sierpniowe popołudnie przyprawia o ból głowy, codziennie utrudnia pracę przy komputerze, a rano budzi zbyt wcześnie. Wieczorem z kolei przeszkadza światło lamp i obawa o to, że sąsiedzi z bloku obok będą zbyt aktywnie poszukiwali nowych obiektów zainteresowania. W walce z tymi przeciwnościami pomagają tylko rolety.

Zobacz więcej

Powody, dla których warto korzystać z narzędzi pomiarowych

17-01-2019

Aktualnie dostępne narzędzia pomiarowe pozwalają na bardzo dokładne pomiary, dzięki którym dalsza część prac na budowie może przebiegać płynnie. Wiele z nich przydaje się nie tylko specjalistom, ale i amatorom – osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pracami budowlanymi lub na własną rękę chcą pomalować swój dom, by sporo pieniędzy zaoszczędzić na robociźnie.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo